środa, 29 stycznia 2020. Imieniny Franciszka, Konstancji, Salomei

Brawa dla Zuzi - uczennicy "Jedynki"

2019-03-17 13:35:35 (ost. akt: 2019-03-17 13:40:49)
Zuzia jest zadowolona z drugiego miejsca w olimpiadzie

Zuzia jest zadowolona z drugiego miejsca w olimpiadzie

Autor zdjęcia: SP 1

Zuzanna Anna Dąbrowska - uczennica klasy VII a nowomiejskiej „Jedynki”, zajęła II miejsce w XXVII Wojewódzkiej Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia w kategorii szkół podstawowych i gimnazjalnych.

W etapie okręgowym olimpiady w Olsztynie uczestniczyli uczniowie, którzy zajęli pierwsze miejsce w swoich powiatach, tj. podczas etapu rejonowego. Część pierwsza olimpiady składała się z 40 pytań testowych (zarówno jednokrotnego, wielokrotnego wyboru, jak i pytań o charakterze „prawda- fałsz”).

Poza tym oceniano projekt prozdrowotny, który przeprowadził  każdy z  uczestników. Brano pod uwagę trafność wybranego tematu oraz jego właściwe i wyczerpujące opracowanie. W ocenie projektu ważny był dobór materiałów, metody i techniki, rzetelność, dokładność i poprawność argumentowania. Istotna była również ocena innowacyjności przedsięwzięcia.  Zuzanna przeprowadziła akcję pt. „Jak pogonić pryszcze?” Jej celem było przekazanie podstawowej wiedzy na temat cery trądzikowej i właściwej pielęgnacji skóry z problemami. Zuzanna dużo uwagi poświęciła  profilaktyce i leczeniu trądziku kosmetykami naturalnymi. Prowadziła warsztaty, na których przygotowano maseczki, mydła i toniki na bazie ziół i produktów ekologicznych.

Przesłana do Olsztyna dokumentacja zawierała opis przebiegu akcji, ewaluację, film, prezentacje multimedialne, folder i ulotki. Podczas oczekiwania na wyniki olimpiady Zuzanna została zaproszona na ustną dogrywkę. Okazało się, że rywalizowała o I miejsce z koleżanką ze Szkoły Podstawowej nr 5 z Iławy.  Akcja prozdrowotna z sąsiedniego powiatu została oceniona wyżej i Zuzanna zajęła II miejsce. To jak na razie najwyższe miejsce jakie udało się osiągnąć naszej szkole w tej olimpiadzie. Gratulujemy serdecznie Zuzi i jej nauczycielce Irenie Światkowskiej. 

Ewelina Niścigorska - Bojarska SP 1
Zuzia jest zadowolona z drugiego miejsca w olimpiadzie

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages