Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Sala na każdą okazję. Wyjątkowy Dzień Kobiet w "Pawim Oczku" w Tylicach

2019-03-15 09:00:00 (ost. akt: 2019-03-14 10:15:13) Artykuł sponsorowany

Niemal każdy mieszkaniec regionu kojarzy Salę Weselną “Pawie Oczko” w Tylicach. Znakomite jedzenie, nowe wnętrza i możliwość wynajęcia pokoju przyciągają klientów zainteresowanych organizacją różnych imprez.

Czasem mogłoby się wydawać, że sale weselne tętnią życiem jedynie na przyjęciach ślubnych. W Przypadku Sali Weselnej “Pawie Oczko” w Tylicach jest zgoła inaczej. Wyjątkowy obiekt posiada bardzo szeroką ofertę. Oczywiście wiodącą rolę pełnią sobotnie wesela, ale można tam zorganizować także mniejsze uroczystości takie jak chrzciny, przyjęcia czy stypy.

Dobrym terminem dla mniejszych wydarzeń jest piątek. Dzięki nowym inwestycjom w komfortowe pokoje dla gości, “Pawie Oczko” coraz częściej staje się miejscem konferencji branżowych czy szkoleń. Wyjątkowa sala i możliwość przygotowania indywidualnej oferty stwarzają warunki także do mniejszych uroczystości.

Znakomitym przykładem imprez okolicznościowych jest niedawny Dzień Kobiet. Z okazjonalnej zabawy skorzystały całe grupy pań, które zapisywały się w ramach grup towarzyskich, związanych z miejscem pracy oraz indywidualnie. W imprezie wzięło udział blisko dwieście pięknych kobiet z całej okolicy. Uczestniczki zabawy chwaliły zwłaszcza atrakcyjne menu i możliwość wynajęcia jednego z 60 miejsc noclegowych. W jednym z budynków kompleksu są przygotowywane kolejne pokoje dla gości. Właściciele polecają także noclegi długoterminowe w pokojach o bardzo wysokim standardzie wykończenia.

Poza miejscem na różne uroczystości, właściciele sali zapewniają pomoc w organizacji wydarzeń. Pomogą indywidualnie przygotować menu i scenariusz zabawy, zaproponują wystrój, ustawienie, muzyka i fotografa czy dodatkowe atrakcje. Wystarczy jedynie zaplanować spotkanie rodzinne, towarzyskie lub biznesowe. Zapraszamy do Sali Weselnej “Pawie Oczko”.


SALA WESELNA PAWIE OCZKO
Tylice 62
tel. 504 982 676
e-mail: pawieoczko@interia.eu
www.pawieoczko.eu

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie
Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages