Poniedziałek, 18 stycznia 2021. Imieniny Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

Wystartował konkurs fotograficzny „Leśne ptaki w obiektywie”

2019-03-06 22:47:32 (ost. akt: 2019-03-06 22:57:35)

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Nieuchronnie nadchodzi oczekiwana przez wszystkich wiosna. Już widać ruch w świecie czworonogów i ptaków. Właśnie ptaki są tematem konkursu fotograficznego, do udziału w którym zapraszają organizatorzy.

Muzeum Lokalne, Stowarzyszenie Ochrony Przyrody i Dziedzictwa Kulturowego, Szkoła Podstawowa w Łąkorzu, pod patronatem medialnym tygodnika „Gazeta Nowomiejska” ogłaszają konkurs fotograficzny pt. Leśne ptaki w obiektywie.

Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz inni zainteresowani amatorskim fotografowaniem. Każda osoba może złożyć do organizatorów do trzech prac barwnych lub czarno-białych o wymiarach 13x18 cm. Niedozwolona jest obróbka zdjęć z pomocą programów komputerowych.

Termin dostarczenia zdjęć określono na 20 kwiecień 2019 roku. Prace wraz z wypełnioną kartą i zgodą na upublicznienie danych należy przesłać lub dostarczyć na adres: Muzeum Lokalne 13-334 Łąkorz 120 tel. 509 980 320, Szkoła Podstawowa w Łąkorzu lub do redakcji „Gazety Nowomiejskiej” 13-300 Nowe Miasto Lubawskie ul. Wodna 9.

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia powstałe podczas przesyłki, nie zwraca też nadesłanych prac. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 30 kwietnia, a autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody rzeczowe. O przyznaniu wyróżnień wszyscy zostaną powiadomieni telefonicznie.

Regulamin konkursu i karta zgłoszenia znajdują się na stronie www.nowemiasto.wm.pl
Zapraszamy do udziału i dla ułatwienia podpowiadamy, że prawie wszystkie gatunki ptaków możemy spotkać w lesie... ul

OSWIADCZENIE I REGULAMIN KONKURSU

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages