Czwartek, 13 sierpnia 2020. Imieniny Elwiry, Hipolita, Radosławy

Wciąż za szybko. Akcja kontroli ciężarówek

2019-02-20 09:41:26 (ost. akt: 2019-02-20 09:42:59)

Nowomiejscy policjanci wspólnie z inspektorami transportu drogowego przeprowadzili działania "BUS & TRUCK”.

W całym kraju prowadzone były działania „BUS i TRUCK”. Od wczesnych godzin rannych na drogi powiatu nowomiejskiego wyruszyły patrole policjantów ruchu drogowego i funkcjonariuszy inspekcji transportu drogowego. Prowadzili oni wspólne działania ukierunkowane na kontrolę kierowców dużych pojazdów. Głównym celem tych działań, była poprawa bezpieczeństwa w zakresie transportu towarów i osób.

W trakcie wspólnej akcji zwracano uwagę na ewentualne nieprawidłowości występujące podczas wykonywania przewozu drogowego osób i rzeczy oraz sprawdzano stan techniczny i obowiązkowe wyposażenia pojazdów używanych do tego przewozu. Funkcjonariusze sprawdzali także trzeźwość kierujących. Mundurowi zwracali również uwagę na przestrzeganie przepisów o czasie pracy i odpoczynku kierowcy.

Mundurowi skontrolowali łącznie 38 pojazdów. Podczas działań funkcjonariusze ujawnili 20 przypadków popełnionych wykroczeń polegających na przekroczeniu dopuszczalnej prędkości jazdy, w tym 6 przez kierowców pojazdów ciężarowych. Funkcjonariusze zatrzymali także 2 dowody rejestracyjne.

To już kolejne wspólne działania policjantów z inspektorami transportu drogowego. Będą one kontynuowane, by zwiększyć bezpieczeństwo na naszych drogach.

opr. mzal


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages