Sobota, 8 sierpnia 2020. Imieniny Izy, Rajmunda, Seweryna

KTO ZOSTANIE SUPER SOŁTYSEM 2019? [PLEBISCYT]

2019-02-05 11:43:48 (ost. akt: 2019-02-05 12:12:50)
Laureaci plebiscytu na Super Sołtysa 2018 na gali w Olsztynie

Laureaci plebiscytu na Super Sołtysa 2018 na gali w Olsztynie

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Powracamy z jedną z naszych ulubionych zabaw. Sołtysi to filar samorządności na wsi - prawdziwi liderzy społeczni. Poszukujemy tych najbardziej aktywnych.

W powiecie nowomiejskim mamy 78 sołtysów. Reprezentują interesy społeczności wiejskich, pomagają w kontaktach z gminą, organizują i zbierają podatki. Jak ich oceniamy i który jest najlepszy? Poszukujemy sołtysa roku 2019 powiatu nowomiejskiego. Głosujemy na sołtysów z kadencji 2015 - 2019. Zapraszamy do zabawy!

Sołtys to oczywiście urząd, ale w dzisiejszych czasach to przede wszystkim lider lokalnej społeczności. Takich najaktywniejszych liderów chcemy pokazać. Stąd pomysł na zorganizowanie plebiscytu SMS na "Najpopularniejszego Sołtysa" z terenu powiatu nowomiejskiego.

Tytuł Super Sołtysa 2019 Powiatu Nowomiejskiego otrzyma sołtys, który uzyska największą liczbę głosów oddanych za pomocą sms’ów nadesłanych w głosowaniu. Kolejnym dwóm kandydatom zostaną przyznane tytuły Srebrnego i Brązowego Sołtysa.

Plebiscyty na Super Sołtysa 2019 danego powiatu odbywają się we wszystkich powiatach województwa warmińsko-mazurskiego. Sołtys, który uzyska największą liczbę liczbę głosów oddanych za pomocą sms’ów w całym regionie otrzyma tytuł: Super Sołtysa 2019 województwa warmińsko-mazurskiego. Kolejnym dwóm kandydatom, zostaną przyznane tytuły Srebrnego i Brązowego Sołtysa województwa warmińsko-mazurskiego.

Plebiscyt trwa od dnia 30.01.2019 r. do 11.03.2019 r. Zakończymy go w Dzień Sołtysa, który obchodzimy corocznie 11 marca.


W ubiegłym roku zwycięzcą w powiecie nowomiejskim był Piotr Hauzer z Linowca.mzal

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages