środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Dzień Babci i Dziadka w szkole "Jedynce"

2019-01-29 11:04:39 (ost. akt: 2019-01-29 11:07:58)

Autor zdjęcia: SP 1

Dnia 22 stycznia Szkole Podstawowej nr 1 w Nowym Mieście Lubawskim odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka przygotowana przez dzieci 5-letnie z oddziału przedszkolnego grupy „Misie”.

Spotkanie było bardzo rodzinne i sympatyczne. Dzieci zaprezentowały piękny program artystyczny pod kierunkiem swoich wychowawczyń: Gizeli Moczadło i Jagody Kowalskiej. Pośród licznych wierszy i piosenek nie zabrakło również atrakcyjnego tańca.

Babcie i dziadkowie wraz z wnukami brali udział w konkursach, które wprowadziły wiele radości do rodzinnego spotkania. Babcie wykazywały się dużą sprawnością w nawlekaniu guzików na sznurek, a dziadkowie w wykonywaniu nowych fryzur swoim ukochanym wnuczkom.

Zaproszeni goście zostali obdarowani upominkami. W spotkaniu uczestniczyła pani dyrektor Eleonora Lewalska, która powitała gości w progach naszej szkoły oraz złożyła babciom i dziadkom życzenia z okazji ich święta.

Na wszystkich zaproszonych gości czekał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. W miłym nastroju i pełni pozytywnych wrażeń goście rozchodzili się do swoich domów.
SP 1

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydaniePolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages