środa, 11 grudnia 2019. Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

Babcie i dziadkowie w Przedszkolu Miejskim

2019-01-22 18:36:11 (ost. akt: 2019-01-22 18:51:02)
Mili i niecodzienni goście pojawili się w przedszkolu

Mili i niecodzienni goście pojawili się w przedszkolu

Autor zdjęcia: Przedszkole Miejskie

Święto Babci i Dziadka to jedno z najpiękniejszych dni w roku. Z tej okazji babcie i dziadkowie obdarzeni są szczególnymi dowodami miłości - tak też było i w Przedszkolu Miejskim w Nowym Mieście Lubawskim.

Dzieci z niecierpliwością oczekiwały szacownych gości, a zaproszeni dziadkowie licznie przybyli na uroczystość i podziwiali piękne przedstawienia swoich wnucząt.

Dzieci z każdej grupy przedszkolnej zaprezentowały programy artystyczne. Goście mogli zatem obejrzeć Jasełka „Jezus malusieńki”, adaptację bajki „Jarzębinka”, przedstawienie „O babci i dziadku słów kilka”, „Bajki dla babci i dziadka”, „Jak to z babcią i dziadkiem było”, wiersze, piosenki i tańce: taniec kapeluszy, z szarfami. Przedszkolaki w ten sposób dziękowały babciom i dziadkom za cierpliwość, opiekę i czas, jaki poświęcają swoim wnuczętom oraz ogrom bezinteresownej miłości. Swoim najbliższym dzieci złożyły życzenia i wręczyły niespodzianki wykonane w przedszkolu.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swoich wnuków jak w tych dniach.

Przedszkole Miejskie


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages