Poniedziałek, 30 listopada 2020. Imieniny Andrzeja, Maury, Ondraszka

„Ja w internecie. Program szkoleniowy w zakresie kompetencji cyfrowych”

2019-01-22 17:59:51 (ost. akt: 2019-01-22 18:01:31)
Pierwsze szkolenia już się odbyły - uczestnicy są zadowoleni

Pierwsze szkolenia już się odbyły - uczestnicy są zadowoleni

Autor zdjęcia: SP 2

10 stycznia 2019 roku w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim rozpoczęły się zajęcia „Ja w internecie. Program szkoleniowy w zakresie kompetencji cyfrowych”.

Zajęcia, których organem prowadzącym jest Gmina Miejska Nowe Miasto polegają na zwiększeniu grupy świadomych i kompetentnych użytkowników internetu i e-usług publicznych. Beneficjenci zajęć to osoby dorosłe, które ukończyły 25 rok życia i są mieszkańcami województwa warmińsko-mazurskiego. Będą oni dzięki programowi w bezpieczny i legalny sposób przy użyciu nowoczesnych narzędzi cyfrowych realizować potrzeby informacyjne, kulturalne, biznesowe, administracyjne i społeczne. W ramach programu odbywają się szkolenia w modułach: „Rodzic w internecie”, „Mój biznes w sieci”, „Moje finanse i transakcje w sieci”, „Działam w sieciach społecznościowych”, „Kultura w sieci”. Zajęcia prowadzą nauczyciele Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim – panie: Maria Piskorska i Anetta Gosik-Suchocka.

Mirosława Nowakowska SP2

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages