Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Daniel Wyrzykowski nadal będzie prezesem Automobilklubu Nowomiejskiego

2019-01-05 15:08:24 (ost. akt: 2019-01-05 15:18:31)

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Członkowie Automobilklubu Nowomiejskiego spotkali się na Walnym Zebraniu Sprawozdawczo-Wyborczym. Dominującym punktem spotkania były wybory zarządu, odczytano również sprawozdanie zarządu z czteroletniej działalności AN.

Daniel Wyrzykowski, prezes stowarzyszenia, odczytując sprawozdanie za minioną kadencję zaznaczył, że zarząd klubu konsekwentnie realizował zadania statutowe. Dodał, że na początku kadencji 2015-2018 w szeregach AN było 76 członków. Obecnie do klubu należy 214 osób.

W tajnym głosowaniu zdecydowanie najwięcej głosów uzyskał Daniel Wyrzykowski, dotychczasowy prezes AN i on przez kolejne cztery lata będzie wraz z zarządem kierował nowomiejskim autoklubem. Jego zastępcami będą: Mariusz Wiśniewski, pierwszym wiceprezesem i Oskar Prusakowski drugim. Funkcję sekretarza AN powierzono Radosławowi Kozłowskiemu, skarbnikiem będzie Mirosława Brodzik, a członkami zarządu Tomasz Góralski i Mariusz Śliwiński.

Obecny na zebraniu Józef Blank, burmistrz miasta, pogratulował nowym władzom AN, zapewnił o wsparciu klubu ze strony samorządu i przypomniał, że przedłużona została dzierżawa terenu autodromu na kolejne 10 lat.

Zarząd Automobilklubu Nowomiejskiego dnia 12 stycznia organizuje Podsumowanie Sezonu 2018 w Miejskim Centrum Kultury. Początek gali o godzinie 18.
Zarząd zaprasza wszystkich członków klubu, sympatycy AN również będą mile widziani.
Warto dodać, że po gali odbędzie się zabawa klubowa nowej restauracji Szklana Róża. Ta impreza jest otwarta i chętni mogą się jeszcze do niedzieli 6 stycznia zapisać u p. Mirki Brodzik (tel. 608 208 479).
ul

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages