środa, 22 stycznia 2020. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Nasi emeryci już powitali 2019 rok na zabawie sylwestrowej

2018-12-29 13:40:45 (ost. akt: 2018-12-29 13:53:34)
Na zabawie sylwestrowej w Mszanowie bawiło się 145 osoļ

Na zabawie sylwestrowej w Mszanowie bawiło się 145 osoļ

Autor zdjęcia: Grażyna Jonowska

Członkowie oraz sympatycy nowomiejskiego oddziału Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów balowali na zabawie sylwestrowej w Mszanowie. Imprez odbyła się z piątku na sobotę (28/29 grudnia 2018 roku).

Tradycyjnie seniorzy, jako pierwsi w powiecie nowomiejskim, nowy rok na zabawie sylwestrowej w Mszanowie powitali nasi seniorzy.

Z zaproszenia skorzystało 145 osób. Spotkanie rozpoczęło się od wspólnego zaśpiewania kolędy. Zebranych członków i sympatyków Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów — oddziału w Nowym Mieście Lubawskim powitał Kazimierz Przybylski, przewodniczący gremium.

Potem już przyszedł czas na tańce przy muzyce serwowanej przez Adama Twardego z Tylic i wspólne rozmowy przy suto zastawionych stołach. Atrakcją sylwestrowego spotkania było koło fortuny z ciekawymi upominkami.

Kiedy nastała północ wszyscy lampką szampana wznieśli toast za pomyślny 2019 rok i składali sobie noworoczne życzenia. Zabawa zakończyła się o godzinie 2.30. Jak zwykle, wszyscy dobrze się bawili i miło spędzili czas.

Grażyna Jonowska


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydaniePolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages