środa, 29 stycznia 2020. Imieniny Franciszka, Konstancji, Salomei

Sportowy sukces - SP 2 piąta w województwie

2018-12-16 11:14:24 (ost. akt: 2018-12-16 11:16:05)
Podczas uroczystości w Olsztynie

Podczas uroczystości w Olsztynie

Autor zdjęcia: SP 2

12 grudnia 2018 roku w sali konferencyjnej Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie odbyła się X Gala Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego. Podczas spotkania podsumowano sportowy rok szkolny 2017/2018.

Uroczystość, na której zaprezentowano laureatów w wielu kategoriach zaszczycili swoją obecnością: Wicewojewoda Warmińsko-Mazurski pan Sławomir Sadowski, Dyrektor Departamentu Turystyki i Sportu Urzędu Marszałkowskiego pan Waldemar Buszan, Wicekurator Warmińsko-Mazurski pan Wojciech Cybulski, Przewodniczący Warmińsko-Mazurskiego SZS pan Wacław Wasiela.

Podczas gali krótki występ artystyczny zaprezentowali uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim. Podopieczni pani Magdaleny Domżalskiej Milena Bartnicka, Aleksandra Jaroszewska i Antoni Suchocki zaśpiewali utwór o treści patriotycznej oraz wiązankę kolęd. Podczas uroczystości wystąpił także absolwent Szkoły Muzycznej I Stopnia w Nowym Mieście Lubawskim Kacper Kłosowski z fanfarą czyli z krótkim motywem granym na trąbce sygnałowej.

Przewodniczący pan Wacław Wasiela w swoim przemówieniu stwierdził, że Nowe Miasto Lubawskie dołączyło do liderów współzawodnictwa i jest miastem, w którym prężnie rozkwita sport. Podczas gali wyróżniono medalami, pucharami, statuetkami i dyplomami działaczy, nauczycieli, samorządy, miasta i szkoły. Medale 65 lat Szkolnego Związku Sportowego otrzymali między innymi Starosta Nowomiejski pan Andrzej Ochlak oraz pan Mirosław Urbanowski, który także został menadżerem roku.

Wyróżniono również Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Mieście Lubawskim i Starostę Nowomiejskiego pana Andrzeja Ochlaka. W klasyfikacji szkoły podstawowe w kategorii miast Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim zajęła bardzo wysokie piąte miejsce. Nagrodę odebrał obecny na jubileuszowej gali Dyrektor Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim pan Zbigniew Domżalski. W klasyfikacji miast Nowe Miasto Lubawskie również uplasowało się na piątym miejscu. Nagrodę w imieniu Burmistrza Nowego Miasta Lubawskiego pana Józefa Blanka odebrał pan Zbigniew Domżalski.

Mirosława Nowakowska SP2


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages