Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Dzień Pluszowego Misia u przedszkolaków w ZSPiM

2018-12-05 16:13:53 (ost. akt: 2018-12-05 16:15:56)
Misie towarzyszyły dzieciom przez cały dzień

Misie towarzyszyły dzieciom przez cały dzień

Autor zdjęcia: ZSPiM

Jak co roku 26 listopada obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola w Zespole Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim z misiami małymi, większymi i ogromnymi.

Grupa „Krasnoludki” pod kierunkiem pań: Marii Szymankiewicz i Jolanty Wachowskiej przygotowała przedstawienie „Mój miś”. Dzieci zaprezentowały wiersze, piosenki, tańce i pląsy, które wyrażały ich miłość do misiów. Przedstawienie zakończyła piosenka o misiu, którą zaśpiewała pani Małgorzata Prokop. Dyrektor Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim pan Zbigniew Domżalski wręczył przedszkolakom bułeczki i miód, które ufundowała Rada Rodziców. Po słodkim poczęstunku maluchy udały się na spacer - oczywiście ze swoimi misiami. Misie - przytulanki towarzyszyły dzieciom także podczas odpoczynku. Tego dnia przedszkolaki słuchały i oglądały bajki o misiach oraz wykonywały ich podobizny różnymi technikami plastycznymi. Z okazji Dnia Pluszowego Misia wszystkie dzieci otrzymały medale, które dla nich wykonała pani Małgorzata Kozłowska. Wielką atrakcją dla dzieci były śpiewy i pląsy z Kubusiem Puchatkiem, Kłapouchym i Tygryskiem. Za wspomniane bajkowe postacie przebrały się panie przedszkolanki.

Mirosława Nowakowska SP2


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages