Mistrzostwa w warcaby w szkole "Jedynce"

2018-10-30 19:09:53(ost. akt: 2018-10-30 19:12:08)
Na pamiątkowej fotografii

Autor zdjęcia: SP 1

W dniu 29.10.2018 r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lub. odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w warcaby 64 polowe.
W zawodach nie mogło zabraknąć gospodarzy turnieju, którzy wystawili drużyny w dwóch kategoriach: chłopców i dziewcząt.
Bardzo dobrze spisały się nasze dziewczęta wygrywając drużynowo mistrzostwa. Tak samo w klasyfikacji indywidualnej nie dały szans przeciwniczkom i zajęły wszystkie miejsca na podium. Zwyciężyła Wiktoria Leszko przed Wiktorią Dziodko i Magdaleną Grzywacz.
W kategorii chłopców zajęliśmy III miejsce, a indywidualnie najwyżej z naszej szkoły uplasował się Bartosz Dąbkowski - 6 miejsce. Wśród startujących byli również Maksymilian Rogalski, Dominika Kruszewska, Maria Rudnik oraz Oliwier Chała, którzy zajęli dalsze miejsca.