Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Ślubowanie uczniów klas pierwszych SP2

2018-10-30 14:11:46 (ost. akt: 2018-10-30 14:13:26)
Podczas uroczystości w nowomiejskiej szkole "Dwójce"

Podczas uroczystości w nowomiejskiej szkole "Dwójce"

Autor zdjęcia: SP 2

12 października 2018 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim.

Uroczystość zaszczycili swoją obecnością Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego pan Józef Blank, radni miejscy, Przewodnicząca rady rodziców pani Brygida Karczyńska, nauczyciele. Uroczystość poprowadziły panie: Małgorzata Fijałkowska i Magdalena Grabowska. Po powitaniu uczniowie klas pierwszych przedstawili część artystyczną. Po występach młodych artystów odbyło się ślubowanie, którego tekst odczytała Wicedyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka pani Renata Szwarc. Z kolei Dyrektor Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej pan Zbigniew Domżalski olbrzymim ołówkiem dokonał pasowania na ucznia. W imieniu Rady Rodziców pani Brygida Karczyńska wręczyła nowym członkom społeczności uczniowskiej dyplomy i drobne upominki ufundowane przez Radę Rodziców. Dzieci do uroczystości przygotowały wychowawczynie klas – I a pani Mariola Orzechowska oraz I b pani Anna Kawiecka.

SP 2


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages