Poniedziałek, 21 października 2019. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

Spotkania z policjantami w szkole przy Jagiellońskiej

2018-10-02 15:28:54 (ost. akt: 2018-10-02 15:30:31)
Podczas spotkania dzieci z policjantem w SP 1

Podczas spotkania dzieci z policjantem w SP 1

Autor zdjęcia: SP 1

We wrześniu w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lub. zorganizowano spotkania z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji.

Wzięły w nich udział dzieci z oddziałów przedszkolnych i z klas I – III. Tematem przewodnim spotkań   było utrwalenie zasad ruchu drogowego, przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu, w szkole i w domu. Funkcjonariusze policji przeprowadzili pogadanki, zaprezentowali podstawowe zasady zachowania się podczas przechodzenia przez jezdnię oraz wytłumaczyli, jak należy zachować się w kontaktach z obcymi ludźmi i podczas ataku psa. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały wskazówek i rad zaproszonych gości, zadawały wiele pytań i otrzymywały wyczerpujące odpowiedzi. Na zakończenie wizyty społeczność uczniowska serdecznie podziękowała funkcjonariuszom  za spotkanie. Z pewnością usłyszane rady znajdą zastosowanie w życiu codziennym najmłodszych uczestników ruchu drogowego.

SP 1

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages