Niedziela, 24 marca 2019. Imieniny Gabrieli, Marka, Seweryna

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 w Szkole Muzycznej I Stopnia

2018-09-07 16:51:46 (ost. akt: 2018-09-07 16:55:22)
Uczniowie szkoły muzycznej podczas rozpoczęcia roku skzolnego

Uczniowie szkoły muzycznej podczas rozpoczęcia roku skzolnego

Autor zdjęcia: SM

3 września 2018 roku odbyło się rozpoczęcie roku szkolnego w nowomiejskiej Szkole Muzycznej.

Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego pan Józef Blank, Przewodniczący Rady Miejskiej pan Marcin Deja, Proboszcz Parafii Św. Tomasza w Nowym Mieście Lubawskim Ksiądz Kanonik Zbigniew Markowski, radni miejscy: pan Zbigniew Ewertowski – Przewodniczący Komisji Oświaty Kultury Sportu i Turystyki, pani Mirosława Czernysz oraz pan Wojciech Kłosowski.

Zgromadzonych w hali sportowej Zespołu Szkół gości przywitała Wicedyrektor Szkoły Muzycznej pani Iwona Mrozińska. Serdeczne słowa powitania pani wicedyrektor skierowała do nauczycieli, uczniów i rodziców. W roku szkolnym 2018/2019 w szkole muzycznej prace rozpoczyna troje nowych nauczycieli: pani Monika Kopaczewska w klasie fortepianu, pan Joachim Oller w klasie skrzypiec i pan Nikodem Wojtkiewicz w klasie perkusji. Obecnie kadra szkoły liczy 16 nauczycieli, a nowy rok szkolny rozpoczęło 102 uczniów.

Do zgromadzonych zwrócił się Dyrektor Zespołu Szkół pan Zbigniew Domżalski, życzył uczniom i nauczycielom sukcesów, zadowolenia i satysfakcji z pracy. Podziękowanie za udany rok współpracy złożył Dyrektor Zespołu Szkół Radzie Rodziców i przekazał na ręce Przewodniczącej Rady Rodziców pani Elwiry Łątkowskiej wiązankę kwiatów. Słowo do zebranych skierował również Burmistrz Miasta pan Józef Blank, dziękował za dotychczasowe wyniki i życzył następnych sukcesów i zadowolenia z pracy uczniom oraz nauczycielom. Ksiądz Kanonik Zbigniew Markowski udzielił wszystkim zgromadzonym błogosławieństwa. Jednocześnie zachęcił społeczność szkolną do dalszej współpracy oraz organizowania koncertów i występów w Bazylice.

ZSPiM


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages