Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Tydzień mediacji w nowomiejskim sądzie

2018-08-30 12:21:15 (ost. akt: 2018-08-30 12:50:15)

Autor zdjęcia: Marcin Zalewski

Jak co roku w październiku obchodzone są Międzynarodowe Dni Mediacji. Można porozmawiać z pracownikami sądu o tym rozwiązaniu prawnym.

Mediacja to alternatywny sposób rozwiązywania sporu, który jest prowadzony w niejawny i poufny sposób przez obiektywnego mediatora. Może to doprowadzić do przyjęcia przez sąd ugody. Mediacje pozwalają na polubowne rozwiązanie sporu w sprawach cywilnych i zmniejszają obciążenie sądu.

W związku z obchodami w dniu 18 października Międzynarodowego Dnia Mediacji oraz trwającego w dniach 15-19 października Tygodnia Mediacji Michał Lasota, prezes nowomiejskiego Sądu Rejonowego informuje, że w tutejszym sądzie asystenci sędziów pełnić będą dyżury w celu udzielenia stosownych informacji dotyczących instytucji mediacji.

Tematy związane ze sprawami karnymi, cywilnymi, rodzinnymi i dotyczące nieletnich będzie można bezpłatnie omówić w dniach 15-19 października roku w godzinach od 9 do 12 w pokojach nr 110 i nr 10.


mzal

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages