środa, 12 sierpnia 2020. Imieniny Hilarii, Juliana, Lecha

Wyjazd do Aquaparku Pluski sportowców SP2

2018-06-29 11:23:02 (ost. akt: 2018-06-29 11:24:46)
Na pamiątkowej fotografii przed aquaparkiem w Pluskach

Na pamiątkowej fotografii przed aquaparkiem w Pluskach

Autor zdjęcia: ZSPiM

Dnia 20.06.2018 roku odbył się wyjazd do Aquaparku Pluski. Było to ostanie działanie w ramach programu „Wychowanie przez kulturę fizyczną ku wartościom”.

Warto wspomnieć, iż wyjazd to nagroda za uczestnictwo w dwóch, całorocznych szkolnych konkursach. Jednym z konkursów był szkolny ranking „Super sportowcy”. Polegał on na tym, że sportowcy przez cały rok zbierali punkty za uczestnictwo w zawodach sportowych. Kolejny turniej to szkolny konkurs „Uczeń fair play”. Celem przedsięwzięcia było propagowanie postawy fair-play, nie tylko będąc zawodnikiem, kibicem, ale nade wszystko w dniu codziennym. Poza tym wzmacnianie, upowszechnianie oraz nagradzanie dobrych zachowań ma się przyczynić do szerzenia „dobrych zachowań” wśród uczniów naszej szkoły. Każda klasa wybrała swojego kandydata, na którego społeczność szkolna mogła oddać swój głos. Po podliczeniu głosów uczniem fair-play w roku szkolnym 2017/2018 został Maciej Malicki. Nagrodę - statuetkę dla zwycięzcy ufundował Dyrektor Zespołu Szkół pan Zbigniew Domżalski. 31 uczniom – uczestnikom szkolnych konkursów Rada Rodziców ufundowała 2-godzinny pobyt w Aqaparku Pluski.

ZSPiM

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydaniePolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages