Czwartek, 24 stycznia 2019. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Zakończenie roku szkolnego w Szkole Muzycznej

2018-06-28 11:20:35 (ost. akt: 2018-06-28 11:48:56)
Podczas zakończenie roku szkolnego w nowomiejskiej Szkole Muzycznej

Podczas zakończenie roku szkolnego w nowomiejskiej Szkole Muzycznej

Autor zdjęcia: ZSPiM

W piątek 22 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w Szkole Muzycznej.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się: pani Dorota Osińska – Kierownik Referatu Oświaty, Kultury i Sportu UM, Przewodniczący Rady Miasta pan Marcin Deja oraz radny pan Zbigniew Ewertowski - przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury i Sportu, przewodnicząca Rady Rodziców pani Elwira Łątkowska. Na sali znajdowali się również nauczyciele, uczniowie i rodzice.

Głos zabrała pani Dorota Osińska, która w imieniu Burmistrza pana Józefa Blanka przekazała podziękowania za prace i efekty nauczania w minionym roku oraz życzyła wszystkim udanych i słonecznych wakacji. Następnie dyrektor ZS pan Zbigniew Domżalski krótko podsumował działania szkoły w czasie roku szkolnego i złożył podziękowania oraz kwiaty przewodniczącej Rady Rodziców, pani Elwirze Łątkowskiej za owocną współpracę.

Przed wręczeniem nagród i świadectw wystąpił absolwent Wiktor Kopyczyński wykonując na saksofonie „Walca sentymentalnego” przy akompaniamencie pani Marii Artiemiew.

W roku szkolnym 2017/2018 mury szkoły opuściło 12 absolwentów: z klasy fortepianu – Eliza Nowakowska, Aleksandra Tasarz, Kacper Kowalski, Jagoda Dymczyk, Aleksandra Lewicka, z klasy fletu Zofia Robaczewska, z klasy gitary: Wiktoria Stachewicz i Jonasz Pawłowski, z klasy perkusji Miłosz Lisakowski i Maksymilian Deredas, z klasy trąbki Wojciech Wajc i z klasy saksofonu Wiktor Kopyczyński.

Absolwenci Wojciech Wajc, Jonasz Pawłowski, Wiktor Kopyczyński oraz Eliza Nowakowska otrzymali dodatkowe nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce. Osobne wyróżnienie z rąk pana Dyrektora Zespołu Szkół otrzymał Wojciech Wajc za zaangażowanie w życie szkoły, reprezentowanie jej na licznych koncertach, popisach, audycjach i konkursach.

Liczne grono nagrodzonych za bardzo dobre wyniki w nauce stanowili uczniowie klas pierwszych, i tak nagrody otrzymali: Anastazja Nowicka, Zuzanna Klimek, Nikodem Orzechowski, Oliwia Brodzińska, Weronika Starościak, Igor Stasiuk, Małgorzata Zielińska, Zuzanna Gortatowska, Magdalena Rzymek, Blanka Jabłońska, Katarzyna Polak, Dominika Krezymon, Zofia Jabłońska, Maciej Lange, Natalia Raszyńska. W starszych klasach wyróżnieni to: Anna Samulewicz, Patryk Kreński, Nikodem Golder, Milena Barańska, Zuzanna Łątkowska, Tymoteusz Grzybiński, Wiktoria Deredas, Piotr Jarzembek, Marika Masłowska, Amelia Kasprzycka, Wiktoria Modrzewska, Olga Jabłońska.

W tym roku szkolnym pracę w nowomiejskiej szkole muzycznej zakończyli pani Ewa Wieczorkowska, pan Kazimierz Wieczorkowski i pan Mateusz Raczyński. Z rąk Dyrektora otrzymali pamiątkowe albumy ze zdjęciami Nowego Miasta Lubawskiego. Miłą niespodziankę w postaci występu i pokazu slajdów przygotowali absolwenci, żegnając szkołę i swoich nauczycieli z łezką w oku. Po zakończeniu roku szkolnego przez pana Dyrektora uroczystość dobiegła końca.

ZSPiM


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydaniePolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages