Wtorek, 22 września 2020. Imieniny Maury, Milany, Tomasza

Letnie malowanie! Zapraszamy do udziału w "Kolorowych wakacjach 2018" z "Gazetą Nowomiejską"

2018-08-22 14:00:00 (ost. akt: 2018-08-22 14:43:14)

Autor zdjęcia: 4ever.eu

W wakacje są takie dni, kiedy dzieci chcą zostać w domu i odpocząć od letnich zabaw i wyjazdów. Zapraszamy naszych najmłodszych Czytelników do wzięcia udziału w wakacyjnej zabawie z "Gazetą Nowomiejską".

Czasem podczas wakacji jest tak, że nie ma pomysłu na zagospodarowanie dzieciom czasu. Dlatego od numeru "Gazety Nowomiejskiej" z 6 lipca przez całe wakacje co tydzień będziemy umieszczać na naszych łamach jedną kolorowankę adresowaną do najmłodszych Czytelników. Rodzice będą mogli czytać gazetę, a dzieci ćwiczyć wyobraźnię i zmysł plastyczny na wyciętych kolorowankach.

Zapraszamy najmłodszych Czytelników do kolekcjonowania wszystkich 9 kolorowanek. Do dnia 7 września do redakcji "Gazety Nowomiejskiej" na ul. Wodnej 9 będzie można dostarczyć komplet zgromadzonych kolorowanek. Zebrana komisja wybierze najciekawsze prace, których twórcy otrzymają nagrody rzeczowe, a ich prace zostaną zaprezentowane na łamach "Gazety Nowomiejskiej". Każdy uczestnik otrzyma upominek za włożoną pracę plastyczną.

W ubiegłym roku zainteresowanie Czytelników przebiło nasze najśmielsze oczekiwania. W zabawie wzięło udział pięćdziesiątka dzieci z całego powiatu nowomiejskiego i wsi z nim graniczących. Laureatami zostali: Natalia Szczepańska z Nowego Miasta, Aleksandra Pietrykowska z Kurzętnika oraz rodzeństwo Oskara i Agaty Piątkowskich z Dębienia w gminie Rybno. Specjalne wyróżnienie za pomysłowość otrzymała Oliwia Brodzińska z Nielbarka, a także najmłodszy uczestnik zabawy, trzyletni Konrad Linowski z Gwiździn.

Regulamin akcji dostępny TUTAJ. W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 564744444.

mzal

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydaniePolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages