Sobota, 23 marca 2019. Imieniny Feliksa, Konrada, Zbysławy

Zakończenie roku szkolnego w nowomiejskiej szkole "Jedynce"

2018-06-24 13:10:25 (ost. akt: 2018-06-24 13:15:08)
Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego w SP 1

Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego w SP 1

Autor zdjęcia: SP 1

W piątek 22 czerwca 2018 r. o godz.8.00 w nowomiejskiej „Jedynce” rozległ się ostatni dzwonek.

Uroczystość zaszczycili swoją obecnością następujący goście: Wiceburmistrz Miasta Krzysztofa Widźgowski, Wice Przewodnicząca Rady Miejskiej Lilia Karczyńska, radni: Adam Kłosowski, Mieczysław Kubacki oraz Adam Straus, Prezes Zarządu EXPOM w Kurzętniku Rafał Domżalski wraz z asystentką Martą Tchorzewską, Przewodnicząca Rady Rodziców Anna Moczadło oraz goście z zaprzyjaźnionej szkoły partnerskiej z Kaliningradu - Andrei Dzhabiev i Stanislaw Polatovskii.

Dyrektor Szkoły Jerzy Resicki, w kilku słowach skierowanych do zebranych na uroczystości, podziękował za wspólny rok, życzył uczniom i wszystkim pracownikom szkoły udanych i bezpiecznych wakacji.

Podczas uroczystego apelu wręczono nagrody przodownikom nauki, których w klasach IV - VII było 47. Najlepsi uczniowie z klas III również otrzymali nagrody. Fundatorem dyplomów i nagród książkowych była Rada Rodziców.

W tym roku po raz drugi w historii szkoły zakład patronacki EXPOM, w ramach Programu „Akademia EXPOM” ufundował bardzo wartościowe nagrody rzeczowe dla uczniów szczególnie wyróżniających się wiedzą i wynikami w nauce z przedmiotów ścisłych i języków obcych. Ważnym kryterium były również szczególne osiągnięcia w konkursach z tych przedmiotów na podstawie regulaminu. Jest to program, w ramach którego cyklicznie są nagradzani najlepsi z najlepszych naszej szkoły – uczniowie klas VI i VII. W tym roku nagrody ufundowane przez EXPOM S.A. otrzymało 3 uczniów z klas VI oraz troje z VII. Dodatkowo uczeń – zdobywca nagrody LOLEK 2018- otrzymał nagrodę w postaci wartościowego sprzętu.
Nagrody wręczył Prezes Zarządu Expom S.A. Rafał Domżalski.
Wyróżnieni zostali również uczniowie ze 100% frekwencją. Troje z klas I-III oraz 12 z IV - VII.

Zbigniew Gołębiewski przedstawił nazwiska dwojga uczniów, którzy otrzymali tytuły „Sportowiec roku”. Nagrody w postaci pucharów wręczył Dyrektor Szkoły Jerzy Resicki.
Po uroczystości oficjalnej uczniowie udali się na ostatnie w tym roku spotkania z wychowawcami do swoich klas.

SP 1


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages