Sobota, 23 marca 2019. Imieniny Feliksa, Konrada, Zbysławy

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 w SP2

2018-06-23 13:12:46 (ost. akt: 2018-06-24 09:53:10)
Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego w SP 2

Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego w SP 2

Autor zdjęcia: SP 2

22 czerwca 2018 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbyła się uroczystość zakończenia zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2017/2018.

Wzięli w niej udział uczniowie klas I – VII Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim, rodzice, zaproszeni goście, nauczyciele i pracownicy szkoły. Galę zaszczycili swoją obecnością: Wiceburmistrz Nowego Miasta Lubawskiego pan Krzysztof Widźgowski, radni miejscy: pani Mirosława Czernysz oraz panowie Kazimierz Zgliczyński i Zbigniew Ewertowski, Przewodnicząca Rady Rodziców pani Brygida Karczyńska.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego poprowadziły panie: Małgorzata Fijałkowska i Magdalena Grabowska. Wiceburmistrz Nowego Miasta Lubawskiego pan Krzysztof Widźgowski podziękował uczniom, dyrekcji i nauczycielom za pracę i naukę, jednocześnie życzył wszystkim zebranym wspaniałych wakacji. Przewodnicząca Rady Rodziców pani Brygida Karczyńska podziękowała dyrekcji, nauczycielom i pracownikom za całoroczną współpracę.

Na początku uroczystości wyróżniono uczniów klas I – III, po nich nagrodzono uczniów klas IV i VII. Uczniowie klas starszych, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce otrzymali pamiątkową statuetkę (strona internetowa szkoły, zakładka „Osiągnięcia uczniów” – „Uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce”). Wyróżnionych uczniów nagradzali: Dyrektor Zespołu Szkół, Przewodnicząca Rady Rodziców, Wiceburmistrz Nowego Miasta Lubawskiego, radni miejscy oraz wychowawcy.

Dyrektor Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej pan Zbigniew Domżalski wręczył statuetki „Najlepszy z najlepszych”. W klasach czwartych statuetkę otrzymali Juliusz Bucha, Marta Kwiatkowska, Julia Zachwieja. W klasach piątych statuetkę przyznano Kornelowi Seroczyńskiemu, w klasach szóstych Jakubowi Ruteckiemu, a w klasach siódmych Elizie Nowakowskiej i Michałowi Szwarackiemu.

Po ceremonii zakończenia roku szkolnego 2017/2018 uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkania. Na forum klasy otrzymali z rąk wychowawców świadectwa.

Mirosława Nowakowska SP2


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydaniePolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages