Wtorek, 11 grudnia 2018. Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

Uczniowie "Jedynki" spędzili "Noc w szkole"

2018-06-17 12:34:19 (ost. akt: 2018-06-17 12:36:18)
Frajdą było spanie na materacach w sali gimnastycznej

Frajdą było spanie na materacach w sali gimnastycznej

Autor zdjęcia: SP 1

Z piątku na sobotę (8.06.2018 r. - 9.06.2018 r.) w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lub. uczniowie spędzili "Noc w szkole".

Podczas spędzonego czasu przekonali się, że szkoła nie musi kojarzyć się tylko z nauką, ale również z dobrą zabawą i ciekawymi doświadczeniami. Pozwala również na nawiązywanie bliższych relacji z rówieśnikami i doskonali umiejętność współpracy w grupie, tym bardziej, iż uczniowie złożyli swoje telefony komórkowe w pokoju nauczycielskim.

Noc rozpoczęła się podchodami przygotowanymi przez harcerzy. Uczniowie mieli do pokonania trasę z zadaniami związanymi z hasłem przewodnim „Dom - Rodzina - Ojczyzna”. Do najciekawszych zadań należało ułożenie piosenki zawierającej 5 podanych wyrazów. Następnie uczestnicy samodzielnie przygotowali zdrową kolację składającą się z sałatki owocowej i jarzynowej oraz wielowarstwowych kanapek. Po kolacji uczniowie uczestniczyli w zabawie w chowanego, która odbywała się po zmroku na terenie boisk szkolnych.

Później odbyły się konkursy i quizy związane z wiedzą na temat swojej szkoły i Ojczyzny. Uczestnicy mieli okazję wykazać się swoimi umiejętnościami porozumiewania się, logicznego myślenia oraz sprawnością. Zgodnie z tradycją po północy szukali ukrytych nauczycieli w ciemnych zakamarkach szkoły. Wszystkie te atrakcje przeplatane były wspólnym śpiewaniem karaoke. Nie da się ukryć, że moc atrakcji zajęła większą część nocy, jednak sen na materacach w sali gimnastycznej był także dużą frajdą dla wszystkich uczestników tym bardziej, iż zasypiali oglądając film. Opiekę w czasie ,,Nocy w szkole” sprawowali: Lucyna Ben Nasr, Anna Dembowska, Zyta Sadowska oraz Zbigniew Gołębiewski.

SP 1

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. zulu #2521670 | 83.6.*.* 19 cze 2018 12:17

    Porażająca wiadomość!

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages