Wtorek, 4 sierpnia 2020. Imieniny Dominiki, Dominika, Protazego

,,Dorośli - dzieciom i dzieci - dzieciom" - akcja w Przedszkolu Miejskim

2018-06-16 19:40:53 (ost. akt: 2018-06-16 19:44:03)

Autor zdjęcia: Przedszkole Miejskie

Dnia 7 czerwca br. odbyło się spotkanie głośnego czytania pod hasłem „Dorośli – dzieciom i dzieci - dzieciom”.

Na początku pani Wiesława Markowska zaprezentowała fragment bajki pt. ,,Czerwony Kapturek”. Następnie uczennice: Oliwia Wiśniewska, Aleksandra Markowska i Aleksandra Pruchniewska ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Nowym Mieście Lubawskim czytały bajkę pt. „Calineczka” oraz zadawały pytania związane z treścią bajki. Czytający wykazali się dużym kunsztem aktorskim, doskonale naśladując głosy poszczególnych bohaterów, co miało pozytywny wpływ na odbiorców bajki. Dzieci z grupy ,,Słoneczek”, ,,Biedronek”, ,,Krasnali”, ,,Żabek” oraz ,,Motylków” z dużym zainteresowaniem słuchały bajek i chętnie odpowiadały na zadawane im pytania. Na twarzach naszych milusińskich można było dostrzec zainteresowanie i ciekawość. Celem spotkania było promowanie czytania książek, szacunku do nich i wartości w nich ukazywanych. Książka to najlepszy przyjaciel. Warto o tym pamiętać. Spotkanie przyniosło korzyści obu stronom. Dzieci z naszego przedszkola mogły zapoznać się w ciekawy sposób z tekstami wartościowymi literacko, a uczennice ze Szkoły Podstawowej nr 1 zdobyć dodatkowe doświadczenie w wystąpieniach publicznych.

Przedszkole Miejskie

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydaniePolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages