Sobota, 25 maja 2019. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Miejski Konkurs Recytatorski „Ojczyzna słowem malowana”

2018-06-05 19:20:05 (ost. akt: 2018-06-05 19:23:29)
Uczestnicy konkursu na pamiątkowej fotografii

Uczestnicy konkursu na pamiątkowej fotografii

Autor zdjęcia: SP 2

W ramach Warmińsko - Mazurskich Dni Rodziny 29 maja 2018 roku w salce korekcyjnej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbył się Miejski Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej „Ojczyzna słowem malowana”.

W pierwszej części wzięli udział uczniowie klas IV – VII z nowomiejskich szkół podstawowych, którzy rywalizowali w dwóch kategoriach: klasy IV – V i klasy VI – VII. W drugiej części konkursu swoimi umiejętnościami recytatorskimi popisywali się uczniowie klas I – III. Uczestników konkursu oceniało jury w składzie: pani Eugenia Gołębiowska – przewodnicząca, pani Stefania Leliwa i pani Halina Wiśniewska. Pierwszą część konkursu poprowadziła pani Anita Leliwa, natomiast drugą pani Małgorzata Głowacka. W kategorii klas pierwszych pierwsze miejsce zajął Igor Wierciński, w klasach drugich najlepszą okazała się Zofia Mączkowska, zaś w klasach trzecich zwyciężył Jan Milewski. Wszyscy wymienieni uczniowie reprezentowali Szkołę Podstawową Nr 1 im. Jana Pawła II w Nowym Mieście Lubawskim. W kategorii klas IV – V pierwsze miejsce zajęła Marika Masłowska. Z kolei Anna Meler zwyciężyła w kategorii klas VI – VII. Obie dziewczynki reprezentowały Szkołę Podstawową Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim.

Mirosława Nowakowska SP2
Uczestnicy konkursu na pamiątkowej fotografii

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages