Niedziela, 20 stycznia 2019. Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Konkurs „Kocham Cię, mamo, Kocham Cię, tato”

2018-05-30 18:54:30 (ost. akt: 2018-05-30 18:55:45)
Mali artyści śpiewali piosenki

Mali artyści śpiewali piosenki

Autor zdjęcia: SP 2

W ramach Nowomiejskich Dni Rodziny 23 maja 2018 roku w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim odbył się konkurs „Kocham Cię, mamo, kocham, Cię, tato”.

Konkurs, który był skierowany do dzieci z grup przedszkolnych, zorganizowały i poprowadziły panie: Małgorzata Kozłowska i Karolina Żywicka. W konkursie wzięło udział szesnaścioro przedszkolaków ze wszystkich grup wiekowych. Zadaniem dzieci było przygotowanie pod czujnym okiem rodziców i wychowawczyń piosenek o mamie, tacie lub rodzinie. Z grupy „Krasnale” wystąpiły: Maja Splitt, Zofia Ługiewicz, Maja Bulińska, grupę „Słoneczka” reprezentowały: Aleksandra Kozłowska, Marysia Grzymowicz, Jagoda Drumińska, Aleksandra Flaszyńska, przedstawicielami grupy „Gumisie” były: Zofia Sawicka, Julia Woszczak i Marianna Szkutnik, z grupy „Motylki” wystąpili: Jakub Krystochowicz, Liliana Połomska, Laura Ławicka, a najstarszą grupę przedszkolną reprezentowali: Szymon Bartnicki, Maja Machulska oraz Julia Mguyen Duc. Popisy wokalne dzieci wysłuchały wszystkie przedszkolaki, które nagradzały występy gromkimi brawami. Na zakończenie konkursu każde dziecko otrzymało dyplom i nagrodę rzeczową.

Mirosława Nowakowska SP2


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages