Poniedziałek, 21 stycznia 2019. Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

Zajęcia WOW w Miejskiej Bibliotece Publicznej

2018-05-27 17:10:16 (ost. akt: 2018-05-27 11:11:26)
Podczas zajęć w nowomiejskiej bibliotece

Podczas zajęć w nowomiejskiej bibliotece

Autor zdjęcia: SP 2

17 maja 2018 roku uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim udali się do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Nowym Mieście Lubawskim.

Wizyta była związana z realizacją projektu unijnego Wiedza Otwarta dla Wszystkich. Do biblioteki udali się uczniowie uczestniczący w zajęciach rozwijających z matematyki wraz ze swoimi nauczycielami, paniami: Renatą Szwarc, Małgorzatą Potomską i Edytą Rogozińską. Młodzi matematycy uczestniczyli w interesującej lekcji o niezwykłej Polce – Marii Skłodowskiej - Curie. Uczona dla uczestników zajęć rozwijających z matematyki to wzór do naśladowania, osiągania nawet niemożliwych celów poprzez własna pracę i zaangażowanie. Lekcję, która była bardzo interesująca, atrakcyjna i efektywna, przygotowała i poprowadziła pani Aneta Rogowska. Uczniowie nie tylko poszerzyli wiedzę o najwybitniejszej uczonej, ale w sposób modelowy poznali prawo rozpadu promieniotwórczego pierwiastków. Należy podkreślić, iż uczestnicy zajęć pracowali z dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem, a poprawnie wypełnione karty pracy świadczą o posiadaniu przez nich dużej wiedzy.

Mirosława Nowakowska SP2Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages