Poniedziałek, 6 lipca 2020. Imieniny Dominiki, Jaropełka, Łucji

Ćwiczyły przedszkolaki z rodzicami

2018-05-25 11:20:20 (ost. akt: 2018-05-25 11:22:43)
Dzieci i rodzice na wspólnych warsztatach w przedszkolu

Dzieci i rodzice na wspólnych warsztatach w przedszkolu

Autor zdjęcia: Przedszkole Miejskie

Dnia 16.05.2018r. w grupie V „Motylki” odbyły się zabawy sportowe pn. ,,Zamiast tortu trochę sportu”.  Warsztaty  zostały przeprowadzone w ramach XX Warmińsko – Mazurskich Dni Rodziny. 

Celem było kształcenie sprawności fizycznej i rozbudzanie zainteresowań sportem oraz wspólne spędzanie wolnego czasu. Dzieci ze swoimi rodzicami brały udział w grach i zabawach sportowych na placu zabaw.  Na zajęcia przybyło wielu sportowców, którzy z dużym zaangażowaniem wykonywali kolejne ćwiczenia. Na początku była rozgrzewka, która przygotowała organizm do dalszego wysiłku fizycznego. Następnie dzieci pokonywały tor przeszkód z wykorzystaniem sprzętu na placu zabaw oraz przyborów gimnastycznych np. skoki po kamieniach, skoki w kolorowych workach,  przenoszenie piłeczki na tacy, rzut woreczka do celu, przewlekanie obręczy z wykorzystaniem skakanki itp. Za aktywny udział w zabawach dzieci otrzymały medale ,,Super sportowca”. Zajęcia ruchowe to świetny pomysł na integracje przedszkola z jego przyjaciółmi. Na zakończenie spotkania uczestnicy częstowali się owocami.  Zabawy sportowe  prowadziła Katarzyna Haponiuk – Kułakowska.

Przedszkole Miejskie


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydaniePolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages