środa, 29 stycznia 2020. Imieniny Franciszka, Konstancji, Salomei

Podsumowali międzynarodowy projekt

2018-05-21 11:14:39 (ost. akt: 2018-05-21 11:16:47)
Na pamiątkowej fotografii

Na pamiątkowej fotografii

Autor zdjęcia: SP 1

17 kwietnia w SP1 w Nowym Mieście Lubawskim podsumowano Projekt Międzynarodowy „Spotkanie z polsko – niemiecko – rosyjską historią”.

Na spotkaniu byli obecni: Burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego Józef Blank, Kierownik Referatu Oświaty, Kultury i Sportu Dorota Osińska, Dyrektor MOSiR Marek Borkowski, Dyrekcja szkoły, nauczyciele i uczniowie biorący udział w projekcie oraz rodzice. Byli również goście specjalni, którzy przyjechali do naszej szkoły w ramach wymiany międzynarodowej: Liliya Vavryniv, Nadiia Tsebrynska, Nataliia Trachuk, Nadiia Konyk z Tarnopolu na Ukrainie oraz Andrei Dzhabiev z Kaliningradu. Projekt realizowany był od 8 do 15 kwietnia bieżącego roku, a uczestniczyło w nim 12 uczniów z naszej szkoły oraz 2 opiekunów. Wymiana była okazją do wzajemnego zrozumienia się, otwarcia na innych, znoszenia barier kulturowych i językowych, przezwyciężania stereotypów, a także poznania historii, kultury, zwyczajów innych narodów. Dla uczestników projektu organizatorzy przygotowali bogaty w różne atrakcje program, który gwarantował dobrą zabawę. Wymiana przebiegała w bardzo przyjaznej i miłej atmosferze. Na spotkaniu uczniowie dzielili się swoimi wrażeniami, opowiadali o swoich odczuciach, doświadczeniach i wyrażali swoje opinie na temat wspólnie spędzonego czasu z młodzieżą rosyjską i niemiecką. Swoje zdanie wyrazili też rodzice, którzy tak jak ich dzieci, nie szczędzili słów zadowolenia i pochwały pod adresem organizatorów wymiany.

SP 1

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydaniePolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages