Czwartek, 21 stycznia 2021. Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

Odstawka do szpitala i na leczenie

2018-05-14 09:38:21 (ost. akt: 2018-05-14 09:43:26)

Autor zdjęcia: KPP NML

W ciągu dwóch dni w ręce policjantów z nowomiejskiej komendy policji wpadło kolejnych 4 poszukiwanych.

Mężczyźni szukani byli na podstawie nakazów doprowadzenia wydanych przez sąd rejonowy do odbycia kary pozbawienia wolności za popełnione przestępstwa i wykroczenia, na badania lekarskie oraz na przymusowe leczenie na oddziale terapii leczenia uzależnień od alkoholu.

Pierwszy z nich to 48-letni mieszkaniec gminy Biskupiec, którego policjanci zatrzymali i przymusowo doprowadzili na badania lekarskie do Szpitala Wojewódzkiego w Elblągu.


Kolejnych dwóch poszukiwanych zostało zatrzymanych przez dzielnicowych z Biskupca. Do zatrzymań mieszkańców gminy Nowe Miasto doszło w Jamielniku. 27-latek został zatrzymany do odbycia kary w zakładzie karnym na podstawie nakazu sądu za kierowanie motorowerem w stanie nietrzeźwości pomimo orzeczonego wyroku zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych będąc już wcześniej prawomocnie skazanym za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości. 21-latek z kolei popełnił wykroczenia polegające na paleniu papierosów w miejscu objętym zakazem, używanie słów nieprzyzwoitych w miejscu publicznym oraz zaśmiecanie miejsca publicznego. Obaj mężczyźni zostali odwiezieni do zakładu karnego

Czwarty z zatrzymanych mężczyzn to 44-letni mieszkaniec gminy Kurzętnik. Zgodnie z nakazem sądu został on przewieziony do szpitala na oddział terapii i leczenia uzależnień od alkoholu.

opr. mzal


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages