środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Nowy dom pogrzebowy. Najwyższa jakość usług tuż obok cmentarza

2018-05-10 10:00:00 (ost. akt: 2018-05-09 15:37:46) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: Marcin Zalewski

Niegdyś różaniec za zmarłe osoby odprawiało się w domach. Współcześnie bliscy spotykają się w kapicach lub domach pogrzebowych. Nowy budynek przygotowany do ostatniej drogi zmarłego otworzył zakład pogrzebowy “Requiem” w Nowym Mieście.

Zakład pogrzebowy “Requiem” od ponad dwudziestu lat pomaga mieszkańcom Nowego Miasta oraz powiatu w przygotowaniu ostatniej drogi dla zmarłych bliskich. Firma zapewnia przygotowanie całej ceremonii pogrzebowej i zorganizuje kwiaty. Zapewniony jest także całodobowy transport zmarłych. W styczniu tego roku zakład otworzył nową siedzibę pod adresem ul. 3 Maja 23 w nowym Mieście, tuż obok bocznej bramy na cmentarz parafialny. Budynek mieści wszystkie pomieszczenia niezbędne do ostatniej posługi dla zmarłych. Przygotowano przestronną kaplicę z pięćdziesięcioma miejscami siedzącymi.

— Ważnym udogodnieniem dla osób starszych jest brak schodów. Do kaplicy można przejść bezpośrednio z parkingu przed budynkiem. Przygotowaliśmy dwanaście miejsc postojowych. Przy ogrzewanej i klimatyzowanej kaplicy mieści się także toaleta dla uczestników ceremonii — mówi Robert Krukowski, właściciel zakładu.

Innym udogodnieniem w obiekcie jest bardzo nowoczesna chłodnia, w której można w jednym momencie przechować sześć ciał. Właściciel zajmuje się także przygotowaniem ciała do uroczystości. Rozbudowana chłodnia pozwala uniknąć problemu z kolejką czy kłopotliwych sytuacji w okresie letnim. W nowej siedzibie mieści się również biuro zakładu “Requiem”. Można tam porozmawiać o indywidualnych potrzebach związanych z pożegnaniem zmarłego i pogrzebem, wybrać z szerokiego asortymentu trumien i uzgodnić miejsce pochówku.

Biuro pod adresem ul. 3 Maja 23 jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 14 w sobotę od 8 do 12 po tych godzinach w niedziele i święta pod numerem 606461526.

Firma “Requiem” poszukuje również pracowników do pomocy w czynnościach pogrzebowych.Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages