Poniedziałek, 13 lipca 2020. Imieniny Danieli, Irwina, Małgorzaty

Koncert przedrekrutacyjny SM w Brzoziu Lubawskim

2018-05-08 20:14:42 (ost. akt: 2018-05-08 20:16:40)
Podczas koncertu w szkole w Brzoziu Lubawskim

Podczas koncertu w szkole w Brzoziu Lubawskim

Autor zdjęcia: Szkoła Muzyczna

20 kwietnia 2018 roku uczniowie i nauczyciele Szkoły Muzycznej I Stopnia w Nowym Mieście Lubawskim zaprezentowali program muzyczny uczniom Szkoły Podstawowej w Brzoziu Lubawskim.

Występ młodych artystów miał charakter koncertu przedrekrutacyjnego. Oczywiście była prezentacja uczniów, nauczycieli, a także informacja o zajęciach, jakie proponuje szkoła.

W koncercie wzięła udział Patrycja Chmielewska z klasy V/6 fortepianu, która zaprezentowała „Walca” Bela Bartoka. Nauczycielem Patrycji jest pani Ewa Wieczorkowska. Duet saksofonowy w składzie: Patryk Domżalski i Marek Kasprzycki zagrali utwór z bajki „Sąsiedzi”. Nauczycielem chłopców jest pan Michał Sasinowski. Publiczność wysłuchała „Andante” na gitarę w wykonaniu Oliwii Brodzińskiej, uczennicy klasy I/6. Nauczycielem Oliwii jest pani Małgorzata Biłgorajska. Etiudę nr 8 na akordeon zaprezentowali uczniowie pana Andrzeja Kupisa: Nikodem Orzechowski i Włodzimierz Kulpowicz. Etiudę na skrzypce wykonała podopieczna pana Kazimierza Wieczorkowskiego Maja Ossowska, która jest uczennicą klasy IV/6. Katarzyna Osmańska z klasy III/4 wiolonczeli pani Izabeli Oller zaprezentowała II część Sonaty. Uczennicy akompaniował pan Mateusz Raczyński. Z kolei pani Emilia Szcześniewska akompaniowała Ignacemu Józefowiczowi z klasy perkusji pana Pawła Kamińskiego. Uczeń wykonał utwór „Yankee land” na ksylofon. Uczeń klasy II/6 klarnetu Tobiasz Deredas zagrał „Krakowiaka”. Nauczycielem Tobiasza jest pan Jacek Wróblewski. Zofia Wandzlewicz z klasy I/4 fletu zaprezentowała „Menueta” Juliana Jelicza. Zofię przygotowała pani Martyna Sarnowska. „Rondo” to utwór, który wykonał na sakshorn Ignacy Łazarewicz, uczeń klasy I/4. Nauczycielem ucznia jest pan Bartłomiej Żółtowski. Dariusz Markuszewski z klasy II/6 trąbki oraz pan Bartłomiej Żółtowski zaprezentowali „My Bonnie”. Duetowi akompaniował pan Mateusz Raczyński.

Mirosława Nowakowska SP2


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages