Poniedziałek, 14 października 2019. Imieniny Alany, Damiana, Liwii

„Gorączka Złota” w SP 2

2018-05-05 11:58:55 (ost. akt: 2018-05-05 12:01:10)
Najlepsi dostali dyplomy i podziękowania

Najlepsi dostali dyplomy i podziękowania

Autor zdjęcia: SP 2

Jak w latach poprzednich uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim uczestniczyli w akcji „Gorączka Złota”.

W tym roku zebraliśmy 139,35 kg monet. Monety zostały przekazane do Oddziału PCK w Nowym Mieście Lubawskim. W szkolnym konkursie pierwsze miejsce zajęły ex aequo klasy I a i III b, drugie miejsce zdobyła klasa V a, na trzecim miejscu uplasowała się klasa VI a, miejsce czwarte zajęła klasa IV c, a piąte klasa VII b. W rywalizacji indywidualnej „Na największego zbieracza złota” pierwsze miejsce zajęli ex aequo Antoni Fijałkowski z klasy I a i Hubert Tomaszewski z klasy III b, drugie miejsce zdobył Kacper Wiśniewski z klasy V a, a trzecie Beniamin Łątkowski z klasy VI a. Wszyscy uczestnicy akcji i ich rodzice otrzymali dyplomy za udział oraz podziękowania. Wyróżnione osoby otrzymały dodatkowo nagrody rzeczowe. Wyróżnienia otrzymali: Weronika Wiśniewska, Nikodem Jaroszek, Beniamin Łątkowski, Kacper Wiśniewski, Emilia Wiśniewska, Amelia Żurańska, Marta Kwiatkowska, Zuzanna Rochewicz, Maja Aranowska, Martyna Szczepańska, Hubert Tomaszewski, Patrycja Ringwelska, Zuzanna Szałkowska, Wiktoria Cybulska i Antoni Fijałkowski. Opiekun SK PCK pani Małgorzata Potomska serdecznie dziękuje uczniom, rodzicom i nauczycielom za ogromne zaangażowanie w akcji „Gorączka Złota”.

Mirosława Nowakowska SP2
Najlepsi dostali dyplomy i podziękowania

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages