Sobota, 25 maja 2019. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Konkurs „Kartka urodzinowa dla Królowej Elżbiety II”

2018-05-04 10:38:18 (ost. akt: 2018-05-04 10:41:56)
Uczniowie pisali kartki z życzeniami dla Elżbiety II

Uczniowie pisali kartki z życzeniami dla Elżbiety II

Autor zdjęcia: SP 2

W Szkole Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim odbył się konkurs „Kartka urodzinowa dla Królowej Elżbiety II”.

Konkurs, którego organizatorką była pani Barbara Milewska – nauczyciel języka angielskiego został skierowany do uczniów klas IV – VII, a narody ufundowało Wydawnictwo Macmillan. W tym roku Elżbieta II, królowa Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej obchodzi 92 urodziny. Natomiast na tronie brytyjskim panuje od 65 lat. Kultywowanie tradycji wysyłania kartek okolicznościowych, rozwój wrażliwości estetycznej oraz zainteresowanie kulturą Wielkiej Brytanii to główne cele szkolnej rywalizacji. Komisja konkursowa oceniała prace zgodnie z podanymi wcześniej kryteriami. Warunkiem uczestniczenia w przedsięwzięciu było wykonanie kartki składanej w formacie A5 oraz napisanie życzeń w języku angielskim na osobnej białej kartce. Jury brało pod uwagę samodzielność, format, poprawność językową, estetykę wykonania, oryginalność i ogólne wrażenie artystyczne. Trzy najlepiej ocenione prace zostaną przesłane do Pałacu Buckingham, a wykonawcy najpiękniejszych prac otrzymają atrakcyjne nagrody. Pozostałe prace zostaną zaprezentowane na wystawie w naszej szkole. Pierwsze miejsce w konkursie zajął Kornel Seroczyński z klasy V b, na drugim miejscu uplasowała się Natalia Wiśniewska z klasy VII b, a uczennica klasy IV c Julia Zachwieja zajęła trzecie miejsce.

Mirosława Nowakowska SP2
Uczniowie pisali kartki z życzeniami dla Elżbiety II

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Barbara #2498844 | 83.9.*.* 10 maj 2018 12:31

    Kartka ładna, ale nie wykonana samodzielnie.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages