Niedziela, 29 listopada 2020. Imieniny Błażeja, Margerity, Saturnina

Konkurs plastyczny „Drugie życie śmieci” w SP2”

2018-04-30 20:31:53 (ost. akt: 2018-04-30 20:33:01)
Dzieci podczas działań plastycznych

Dzieci podczas działań plastycznych

Autor zdjęcia: SP 2

20 kwietnia 2018 roku w salce korekcyjnej Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbył się konkurs plastyczny „Drugie życie śmieci”.

Adresatem konkursu byli uczniowie klas I – III Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim. Koordynatorkami przedsięwzięcia były panie: Alina Bączek, Marta Marchwicka i Małgorzata Głowacka. Propagowanie ochrony środowiska, utrwalenie wiedzy dotyczącej środowiska, rozwijanie wyobraźni, kreatywności i pomysłowości, kształcenie umiejętności posługiwania się różnymi środkami plastycznymi, inspirowanie do pracy twórczej to podstawowe cele konkursu. Dwuosobowe drużyny reprezentujące każdą z klas musiały wykonać konstrukcję z przyniesionych przez siebie materiałów. Komisja konkursowa oceniała pomysłowość, trwałość konstrukcji oraz różnorodność użytych materiałów wtórnych (nakrętki, pudełka, butelki, taśmy itp..). Po obejrzeniu konstrukcji jury przyznało pierwsze miejsce Szymonowi Rezmerowi i Michałowi Jedzie z klasy III e, drugie miejsce zajęły: Matylda Ławicka i Małgorzata Zielińska z klasy II a, trzecie miejsce zdobył duet: Antonina Skóra, Wojciech Lemański z klasy I a. Gratulujemy laureatom i życzymy kolejnych sukcesów.

Mirosława Nowakowska SP2

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages