Wtorek, 20 listopada 2018. Imieniny Anatola, Edyty, Rafała

Wiosenna Liga w Grach Zespołowych Dziewcząt w SP2

2018-04-19 15:11:59 (ost. akt: 2018-04-19 15:13:44)
Rywalizowały dziewczęta ze szkoły "Dwójki"

Rywalizowały dziewczęta ze szkoły "Dwójki"

Autor zdjęcia: SP 2

12 kwietnia 2018 roku w Zespole Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odbyła się Wiosenna Liga w Grach Zespołowych Dziewcząt.

Uczennice klas IV – VI Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Janusza Korczaka rozegrały mecze w piłkę siatkową. Przedsięwzięcie było przeprowadzone w ramach szkolnego projektu „Trzymaj formę” oraz programu „Wychowanie przez kulturę fizyczną ku wartościom”. Koordynatorkami projektów są panie: Małgorzata Potomska i Anna Daniłowicz. Wdrażanie do wartości, kształcenie postaw prozdrowotnych, integracja, życzliwość, szacunek dla rywala, dążenie do celu, kulturalne kibicowanie oraz zasady fair play to główne cele przedsięwzięcia, które odbyło się w hali sportowej Zespołu Szkół. Drużyny rywalizowały o Puchar Przechodni Dyrektora Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej. Turniej przeprowadziły panie: Anna Gąsiorek i Anna Daniłowicz – nauczyciele wychowania fizycznego. Pierwsze miejsce wśród klas IV zdobyła klasa IV c, drugie miejsce zajęła klasa IV a, na trzecim uplasowała się klasa IV b. W kategorii klas V zwycięzcą został team klasy V a, na drugim miejscu była drużyna klasy V b, a trzecie miejsce zajął zespół klasy V c. Natomiast drużyna klasy VI a pokonała zespół klasy VI b i wywalczyła pierwsze miejsce wśród klas VI.

Mirosława Nowakowska SP2


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages