środa, 20 stycznia 2021. Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Picie na rynku i blokowanie zjeżdżalni. Policjanci w akcji

2018-04-18 13:12:04 (ost. akt: 2018-04-18 13:15:04)

Autor zdjęcia: archiwum policji

Nowomiejscy policjanci interweniowali w miejscach, które zgłoszone były wcześniej na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Są to uciążliwe dla niektórych mieszkańców formy spędzania czasu wolnego.

Za pomocą Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa można przekazywać informacje o zagrożeniach występujących w okolicy. Z każdym dniem przybywa nowych zgłoszeń. Sygnały naniesione przez mieszkańców naszego rejonu na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa policjanci sprawdzają i weryfikują. Te potwierdzone mają dalszy ciąg i konsekwencje.

Późnym wieczorem nowomiejscy policjanci podejmowali m.in interwencję na ul. Rynek w Biskupcu. Tam funkcjonariusze zauważyli dwóch mężczyzn spożywających alkohol w miejscu publicznym. Sprawcy tych wykroczeń zostali ukarani mandatami.

Kolejna interwencja miała miejsce dzień później w Ogrodzie Róź w Nowym Mieście. Tak policjanci ujawnili wykroczenia polegające na utrudnianiu korzystania z urządzeń użytku publicznego, spożywania alkoholu w miejscu publicznym oraz załatwiania potrzeby fizjologicznej w tym miejscu. Wobec dwóch sprawców wymienionych wykroczeń funkcjonariusze skierują wniosek o ukaranie do sądu.

opr. mzal

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydaniePolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages