Niedziela, 22 lipca 2018. Imieniny Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Przedszkolne eliminacje do powiatowego turnieju

2018-04-09 15:50:22 (ost. akt: 2018-04-09 15:51:56)
Maluchy gotowe do rywalizacji

Maluchy gotowe do rywalizacji

Autor zdjęcia: Przesdzkole Miejskie

W Przedszkolu Miejskim 5 kwietnia odbył się Turniej „Czujemy  się bezpiecznie”, który jest pierwszym etapem  powiatowego konkursu o bezpieczeństwie dla dzieci sześcioletnich.

Celem przedsięwzięcia było: ukształtowanie u dzieci postawy odpowiedzialności za zdrowie, życie swoje i innych, ugruntowanie wiedzy na temat niebezpieczeństw, z którymi mogą się dzieci spotkać. Wiadomości i umiejętności przedszkolaków oceniała komisja w składzie: przedstawiciel służby zdrowia - Justyna Kalinowska, policji – st. asp. Martyna Roch – Szkutnik, mł. asp. Jarmila Mówińska, straży pożarnej – st. kpt. inż. Mirosław Ochlak.  

W zmaganiach konkursowych wzięli udział przedstawiciele trzech grup dzieci sześcioletnich. Drużyny rozwiązywały zagadki, brały udział w quizie, układały historyjkę i puzzle, wykazały się znajomością numerów alarmowych służb ratowniczych, demonstrowały pozycję obronną żółwia. Zespoły zdobyły następujące miejsca:
I miejsce – grupa Wiewiórki
II miejsce – grupa Kotki
III miejsce – grupa Motylki

Grupa Wiewiórek pod kierunkiem pani Bożeny Piechoty będzie reprezentować Przedszkole Miejskie w Powiatowym Turnieju Wiedzy dla Dzieci Sześcioletnich “Czujemy się bezpiecznie”, który odbędzie się 20 kwietnia w  Szkole Podstawowej nr 2  w Nowym Mieście Lubawskim.

Przedszkole Miejskie


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages