Niedziela, 5 lipca 2020. Imieniny Antoniego, Bartłomieja, Karoliny

Przedszkolaki z Nowego Miasta na warsztatach w Zespole Szkół Zawodowych w Kurzętniku

2018-04-05 13:36:27 (ost. akt: 2018-04-05 13:38:59)
Na pamiątkowej fotografii w Zespole Szkół Zawodowych w Kurzętniku

Na pamiątkowej fotografii w Zespole Szkół Zawodowych w Kurzętniku

Autor zdjęcia: Przedszkole Miejskie

Dzieci z Przedszkola Miejskiego z grupy ,,Motylków” pod opiekę Katarzyny Haponiuk – Kułakowskiej i Elżbiety Malinowskiej pojechały na wycieczkę do Zespołu Szkół Zawodowych w Kurzętniku.

Na miejscu zostaliśmy bardzo miło powitani przez panią Magdalenę Kędziorską. Przedszkolaki mogli zwiedzić halę sportową oraz szkolną bibliotekę.

Celem naszej wyprawy było uczestnictwo w warsztatach graficzno-plastycznych, które przygotowały i przeprowadziły panie: Justyna Piotrowska i Magdalena Kędziorska przy współudziale chętnych uczniów z klas 1 i 2 Technikum Grafiki i Poligrafii Cyfrowej. Dzieci zostały najpierw zapoznane z programem graficznym Paint, a następnie podzielone na 2 grupy. Z racji tego, iż dzień przyjazdu przedszkolaków był pierwszym dniem wiosny, zorganizowano konkurs graficzny pod tytułem ,,Wiosna, ach to ty...”. Efektem pracy graficznej dzieci były różne przedstawienia wiosny, a efektem warsztatów plastycznych był bardzo duży kolorowy motyl powstały głównie techniką rysowania pastelami.

Dzieci były niesamowicie aktywne i bardzo zaangażowane w pracę. Po ukończeniu rysowania wiosny przedszkolaki mogli wydrukować swoje prace, a następnie uczestniczyli w procesie ich laminowania. Dzieci brały też udział w druku wielkoformatowym na ploterze, poznawały efekt wydruku 3D oraz pozostałe urządzenia w pracowni graficznej. W ramach rozstrzygniętego konkursu ,,Wiosna, ach to ty...”, laureatki: Lena Górska, Julia Kłosowska oraz Julia Kułakowska otrzymały dyplomy, słodkie upominki i tęczowe misie przytulaczki.

Domową atmosferę naszego spotkania zawdzięczaliśmy również poczęstunkowi, który pomogła przygotować pani Magdalena Kluga – Maron. Wielkie zainteresowanie naszych milusińskich zyskała wystawa prac do baśni H. CH. Andersena Królowa Śniegu. Każdy z uczestników warsztatów otrzymał pamiątkowy dyplom, a organizatorzy w ramach podziękowania wysłuchali pięknej piosenki o wiośnie. Dzieci wróciły z wycieczki bardzo zadowolone i pełne wrażeń. Szczególne podziękowania składamy pani Magdalenie Kędziorskiej i pani Justynie Piotrowicz oraz uczniom z klas 1 i 2 Technikum Grafiki i Poligrafii Cyfrowej. Życzymy samych sukcesów w pracy zawodowej oraz w życiu osobistym.

Przedszkole Miejskie

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages