Poniedziałek, 17 grudnia 2018. Imieniny Jolanty, Łukasza, Olimpii

Poszukujemy dziecka na okładkę! Gdzie jesteś mały książę?

2018-03-26 14:53:38 (ost. akt: 2018-05-25 09:45:14)

Autor zdjęcia: Tytuł "Małej Księżniczki" w ubiegłym roku zdobyła Julia Lubczyńska (po lewej) z Nowego Miasta

Plebiscyt na "Małego Księcia i Małą Księżniczkę" ma już u nas długą tradycję. Kończymy go zawsze tuż przed Dniem Dziecka. I tym razem będzie podobnie.

Ruszamy z plebiscytem 27 marca 2018, a zakończymy go 26 maja 2018 roku. Tradycyjnie, zwycięska para, czyli ta która otrzyma najwięcej głosów, pojawi się na okładce "Gazety Nowomiejskiej", otrzyma też od nas upominki.

W plebiscycie zostaną też wybrani Mały Książę i Mała Księżniczka "Gazety Olsztyńskiej". Tytuły zdobędą dzieci, które otrzymają najwięcej głosów w całym województwie.

W naszym plebiscycie mogą brać udział dzieci urodzone 27.03.2008 i później, zgłoszone do udziału w plebiscycie przez ich rodziców lub opiekunów prawnych.

Zgłoszenie następuje poprzez nadesłanie drogą elektroniczną zdjęcia dziecka (na fotografii może być tylko jedna osoba) na adres: nowemiasto@gazetaolsztynska.pl

Kandydatury dzieci można zgłaszać do dnia 23.05.2018 do godziny 12. Wielkość zdjęcia nie może przekraczać 5 MB. Na jednym zdjęciu może się znajdować tylko jedno dziecko.

Prawidłowe zgłoszenie dziecka do plebiscytu powinno zawierać: imię, nazwisko i wiek dziecka oraz miejscowość i powiat, zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez Organizatora wizerunku dziecka na potrzeby Plebiscytu, akceptację postanowień regulaminu oraz imię i nazwisko rodzica/opiekuna, numer telefonu do kontaktu. W temacie e-maila należy napisać: Mały Książę i Mała Księżniczka 2018.

Głosowanie będzie polegało na wysłaniu głosu SMS’em pod przypisany numer. Koszt jednego SMS’a wynosi 1,23 zł brutto. Czytelnik uczestniczący w głosowaniu może oddać dowolną liczbę głosów. Ranking będzie prezentowany na naszych stronach www.nowemiasto.wm.pl.

Czekamy na Wasze zgłoszenia.

Regulamin plebiscytu Mały Książe i Mała Księżniczka 2017

MAŁA KSIĘŻNICZKAMAŁY KSIĄŻE


mzal


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages