środa, 16 stycznia 2019. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Zapraszamy do Nowego Miasta na VIII Jarmark Wielkanocny

2018-03-19 14:24:28 (ost. akt: 2018-03-19 14:28:33)

W niedzielę, 25 marca w godzinach 9—14 na rynku w Nowym Mieście odbędzie się VIII Jarmark Wielkanocny. Przewidziane wiele stoisk, konkursów, występy wokalne oraz atrakcje dla dzieci. To znak, że warto sobie zarezerwować czas na odwiedzenie imprezy.

Na nowomiejskim jarmarku będziemy mogli zaopatrzyć się w przeróżne ozdoby wielkanocne takie jak palmy, koszyczki, wianki, bazie, również rękodzieło (ceramika, wyroby z wikliny, drewna i gliny).

Będzie możliwość zakupu smakołyków na wielkanocny stół m.in. regionalne wędliny, tureckie produkty, takie jak m.in. chałwa, litewskie wyroby (wędliny, sękacze, kwasy chlebowe), sery, chleb swojski, słodkie mazurki i ciasta. Przy czym Grupa Kondeja Company będzie zabawiać dzieci razem z kurczakiem i zającem.

Na jarmarku obejrzymy również wystawę prac plastycznych dzieci, które wzięły udział w powiatowych konkursach plastycznych „Baranek jak malowany” i „Baranek Wielkanocny”. Będzie można posłuchać występów wokalnych dzieci z Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Mieście.

Podczas jarmarku zaszczyci nas swoją obecnością kurczak z Kurzej Góry. W trakcie trwania imprezy przeprowadzimy konkurs „Kurze Jajo” (więcej szczegółów na jarmarku) gdzie do wygrania będą vouchery na Kurzą Górę na przyszły sezon.


opr. Agata Lewalska
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages