Poniedziałek, 21 stycznia 2019. Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

Remmic Winter Dance Festiwal zdominował Nowe Miasto [DUŻO NOWYCH ZDJĘĆ]

2018-03-18 17:20:48 (ost. akt: 2018-03-20 12:27:22)
Warsztaty taneczne "pod dyrekcją" Bartka Wójcika

Warsztaty taneczne "pod dyrekcją" Bartka Wójcika

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Hala sportowa Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przez niemal całą sobotę rozbrzmiewała muzyką, a na parkiecie było gwarnie i tanecznie. A wszystko to za sprawą imprezy Remmic Day — Zostań Gwiazdą Remmic'a na Madagaskarze.

Do Nowego Miasta zjechali najmłodsi miłośnicy tańca (i nie tylko) z różnych miejscowości w powiatach: brodnickim, grudziądzkim, działdowskim i iławskim. Nie mogło też zabraknąć mocnej ekipy nowomiejskiej.

Już w południe rozpoczęły się warsztaty taneczne z Bartkiem Wójcikiem z YCD 9. Później trwały eliminacje i półfinały Mistrzostw Remmic Art University w Stuffle Dance, a o godzinie 15 „wystrzeliła” III Rewia Taneczna Remmic Winter Dance Festival. Wystąpiła gwiazda Remmic Day — Bartek Wójcik. Zaprezentowali się też goście specjalni — Postacie z Madagaskaru.

Kolejnym punktem programu był III Rodzinny Maraton Tańca o Puchar Józefa Blanka, Burmistrza Nowego Miasta. Potem trwały finały Mistrzostw Remmic Art University. Następną częścią imprezy w MOSiR były występy taneczne dzieci, młodzieży oraz dorosłych.
Na początku imprezy ogłoszono też konkurs foto #UchwyćRemmicDay. Tu najlepsza okazała się Agata Przybyłowska z Brzozia Lubawskiego, której zdjęcie publikujemy poniżej.

Patronat nad Remmic Winter Dance Festival sprawowała „Gazeta Nowomiejska”. Więcej szczegółów znajdzie się w piątkowej „GN”.
ul


ZWYCIĘSKIE ZDJĘCIE Agaty Przybyłowskiej z Brzozia Lubawskiego
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages