Piątek, 14 grudnia 2018. Imieniny Alfreda, Izydora, Zoriny

ADI zaśpiewał dla pań w Nowym Mieście Lubawskim [ZDJĘCIA]

2018-03-11 13:22:38 (ost. akt: 2018-03-11 13:24:36)
ADI - Adam Janosz dał koncert w Nowym Mieście Lubawskim

ADI - Adam Janosz dał koncert w Nowym Mieście Lubawskim

Autor zdjęcia: Grażyna Jonowska

Z okazji Dnia Kobiet zaproszono panie do nowomiejskiego kina „Harmonia” na koncert gwiazdy Telewizji Śląskiej. Zaśpiewał ADI, a sala była wypełniona po brzegi.

Przy wejściu do kinowej sali każda z pań otrzymała od panów słodki upominek. Wszystkie miejsca były zahjęte. Potem w imieniu mężczyzn życzenia zebranym przedstawicielkom płci pięknej złożyli Józef Blank — burmistrz Nowego Miasta Lubawskiego, Lech Bober — prezes Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz Kazimierz Przybylski — przewodniczący nowomiejskiego oddziału Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów.

Jako, że spotkanie odbyło się 10 marca, Katarzyna Olęcka —dyrektorka Miejskiego Centrum Kultury na ręce gospodarza miasta przekazała też słodki upominek i złożyła życzenia panom z okazji Dnia Mężczyzny.

Potem już przyszedł czas na gwiazdę wieczoru — Adama Janosza. ADI szybko nawiązał kontakt z publicznością i zaśpiewał wiele znanych swoich piosenek. Zebrani dobrze się bawili i nie kryli, że doskonale znają artystę z telewizji. Za półtoragodzinny koncert pan Adam otrzymał gromkie brawa, były też owacje na stojąco. Na bis artysta zaśpiewał chyba największy swój przebój „Ave Maria”. Potem sprzedawał płyty, rozdawał autorgafy i pozował do zdjęć.
Ale to nie koniec niespodzianek dla pań. Były też kwiaty na koniec spotkania od radnych Andrzeja Nadolskiego, Adama Kłosowskego i Zbigniewa Ewertowskiego.

Grażyna Jonowska


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages