Czwartek, 25 kwietnia 2019. Imieniny Jarosława, Marka, Wiki

Na ostatki balowali seniorzy

2018-02-17 12:03:58 (ost. akt: 2018-02-17 12:12:21)
Na zabawie w Mszanowie pojawiło się 126 osób

Na zabawie w Mszanowie pojawiło się 126 osób

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Na zabawie karnawałowo – śledzikowo – walentynkowej bawili się członkowie nowomiejskiego oddziału Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów.

Członkowie i sympatycy związku mieli w miniony wtorek potańcówkę w Mszanowie. Na sali znalazło się 126 osób, które przy wejściu otrzymały kotyliony.

Zebranych powitał Kazimierz Przybylski, przewodniczący gremium, który życzył wszystkim udanej zabawy do północy (potem zaczynał się już post). Specjalny wiersz “Dzień miłości" odczytał Mirosław Litka z Nowego Miasta, lokalny poeta. Potem wszyscy ruszyli na taneczny parkiet i balowali w rytm muzyki serwowanej tradycyjnie przez Adama Twardego z Tylic. W międzyczasie każdy z gości otrzymał lizaka w kształcie serca przypominającego o walentynkach. Kwiatami podziękowano pracownikom obsługi, którzy podawali smaczne dania. Kwiatek otrzymała też 82 – letnia Halina Głębocka z Bratiana, najstarsza uczestniczka imprezy.

Grażyna Jonowska


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages