Wtorek, 11 grudnia 2018. Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

Przyjedzie minister Adamczyk. Drugiego lutego podpisanie umowy na budowę obwodnicy Nowego Miasta

2018-02-01 11:21:37 (ost. akt: 2018-02-02 10:41:11)
Droga omijająca Nowe Miasto będzie miała przekrój 2+1

Droga omijająca Nowe Miasto będzie miała przekrój 2+1

Zgodnie z zapowiedziami, dnia 2 lutego o godz. 13 w Olsztynie zostanie podpisana umowa na budowę obwodnicy Nowego Miasta.

W uroczystości podpisania umowy na budowę obwodnicy Nowego Miasta Lubawskiego w ciągu drogi krajowej nr 15 weźmie udział weźmie Minister Infrastruktury Andrzej Adamczyk. Podpisanie umowy zostało zaplanowane na piątek 2 lutego w siedzibie Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie o godz. 13.

Obwodnica o dł. 18 km ominie Nowe Miasto Lubawskie od wschodu. Będzie drogą klasy GP o przekroju 2+1. Inwestycja realizowana będzie w systemie „Projektuj i buduj”. Zadaniem wykonawcy będzie, przed przystąpieniem do prac budowlanych, wykonanie dokumentacji projektowej zgodnie z wymaganiami zamawiającego zawartymi w programie funkcjonalno-użytkowym oraz uzyskanie w imieniu i na rzecz zamawiającego wszelkich wymaganych uzgodnień, pozwoleń, zezwoleń, decyzji niezbędnych do zaprojektowania i zrealizowania inwestycji. Wykonawcą zadania będzie konsorcjum firm w składzie: Lider – Porr S.A. z Warszawy oraz Partner – Porr Bau GmbH z Wiednia. Konsorcjum zrealizuje zadanie w ciągu 34 miesięcy za cenę 318,2 mln zł.mzal

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Antek #2431327 | 94.254.*.* 1 lut 2018 15:38

    Czas ruszyć z tą obwodnicą bo druga komuna nas zastanie. Chyba nie biorą w tej sprawie udziału kosmici, że kontakt z nimi jest opóźniony o lata świetlne.

    Ocena komentarza: warty uwagi (6) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages