Wtorek, 23 kwietnia 2019. Imieniny Ilony, Jerzego, Wojciecha

PLEBISCYT NA SPORTOWCA ROKU 2017 [RANKING]

2018-01-03 11:03:56 (ost. akt: 2018-02-08 09:37:02)
Zwycięscy zeszłorocznego plebiscytu "Gazety Nowomiejskiej"

Zwycięscy zeszłorocznego plebiscytu "Gazety Nowomiejskiej"

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Rozpoczynamy coroczny plebiscyt, podczas którego Czytelnicy wybierają najbardziej popularnego sportowca. Zapraszamy do uhonorowania najbardziej aktywnego mieszkańca powiatu nowomiejskiego w 2017 roku.

Ból, długie godziny poświęcone szlifowaniu drobnych szczegółów technicznych, rezygnacja z przyjemności. Często takimi poświęceniami okupione jest wdrapywanie się na szczyty podium. Sport wymaga wytrwałości, determinacji i hartu ducha. Dlatego tym bardziej warto docenić tych, którzy dzięki swojej pracy, a także pomocy rodziny, przyjaciół, trenerów, szkół i środowiska sportowego, aspirują coraz wyżej w swoich dyscyplinach.

Co roku na początku roku zapraszamy, by ich docenić. Czytelnicy mogą zgłaszać i głosować na przedstawicieli wszystkich dziedzin sportu: od lekkoatletyki czy piłki nożnej po szachy i sporty motorowe. Granicą nie jest również wiek: szanujemy tak młodych mistrzów szachowych, jak weteranów sportów siłowych.

Plebiscyt trwać będzie do 4 lutego 2018 roku. Wyniki zostaną uroczyście ogłoszone podczas Gali Sportowca Roku Powiatu Nowomiejskiego w drugiej połowie lutego. Dodatkowo kapituła plebiscytu przyzna tytuł Trenera Roku 2017oraz wybierze dziesiątkę najlepszych sportowców.

Zapraszamy do zgłaszania sportowców i trenerów do zabawy. Kandydatury prosimy przesyłać na adres nowemiasto@gazetaolsztynska.pl.

Zarazem zapraszamy do przesyłania SMSów. Ich koszt wynosi 1,23 zł brutto. Można przesłać dowolną ilość SMSów. Na głosy o treści nw.sp.X ("X" oznacza numer kandydata) czekamy pod numerem 71160.

Przykład: Jeśli chcesz zagłosować np. na Karolinę Kornacką, wyślij SMS o treści nw.sp.8 na numer 71160.


Regulamin plebiscytu na sportowca roku 2017 można znaleźć TUTAJ.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages