Niedziela, 5 lipca 2020. Imieniny Antoniego, Bartłomieja, Karoliny

Przedszkolaki wystawiły jasełka

2017-12-28 15:12:42 (ost. akt: 2017-12-28 15:14:21)
Dzieci zamieniły się w małych aktorów

Dzieci zamieniły się w małych aktorów

Autor zdjęcia: Przedszkole Miejskie

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas dla wszystkich. By go nam przybliżyć dzieci pięcioletnie z grupy II zaprezentowały przybyłym gościom, pracownikom przedszkola i swoim kolegom - Jasełka.

Wśród osób, które odwiedziły nasze przedszkole w tym wyjątkowym dniu, był Krzysztof Widźgowski wiceburmistrz, ks. kanonik Zbigniew Markowski, dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego Jerzy Resicki, Anna Goszka wicedyrektor Przedszkola Miejskiego, Piotr Lewandowski przewodniczący Rady Rodziców naszej placówki.

Przedstawienie po raz kolejny ukazało historię Maryi, Józefa i narodzin Jezusa. Do stajenki z Matką Bożą i Józefem przywędrowali pastuszkowie i królowie z darami, którzy dowiedzieli się o cudzie narodzin Jezusa. Wszystkich swoją czułą opieką, otaczały aniołki. Widowisko przeplatane było kolędami i pastorałkami, które napełniły wszystkich świąteczną radością i sprawiły, że poczuliśmy magię zbliżających się świąt. Całość uzupełniła prosta dekoracja, piękne stroje małych aktorów. Na zakończenie wszyscy uczestnicy spotkania zaśpiewali kolędę „Pójdźmy wszyscy do stajenki” przy akompaniamencie pianina, za którym zasiadła pani Paulina Zatorska.

Przedszkole Miejskie

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydaniePolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages