Poniedziałek, 17 grudnia 2018. Imieniny Jolanty, Łukasza, Olimpii

SP2 siódma w województwie

2017-12-27 15:03:12 (ost. akt: 2017-12-27 12:07:12)
Zadowoleni uczniowie "Dwójki"

Zadowoleni uczniowie "Dwójki"

Autor zdjęcia: SP 2

14 grudnia 2017 roku w sali plenarnej Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie odbyła się IX Gala Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego. W imprezie wzięli udział przedstawiciele samorządów, dyrektorzy szkół, nauczyciele i wychowawcy.

Zebranych gorąco powitał Przewodniczący Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego pan Wacław Wasiela. Galę zaszczycili swoją obecnością Dyrektor Departamentu Turystyki i Sportu Urzędu Marszałkowskiego pan Waldemar Buszan oraz Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty w Olsztynie pan Wojciech Cybulski. Jak co roku impreza była podsumowaniem minionego szkolnego roku sportowego oraz wyróżniła w 12 kategoriach najbardziej usportowione środowiska.

Goście uroczystości podkreślali rolę sportu w rozwoju dzieci i młodzieży. Sport kształtuje osobowość, uczy systematyczności, organizowania czasu wolnego i nie przeszkadza w uzyskiwaniu doskonałych wyników w nauce. Głównymi sponsorami Szkolnego Związku Sportowego są: Departament Turystyki i Sportu Urzędu Marszałkowskiego, Warmińsko-Mazurskie Kuratorium Oświaty oraz samorządy lokalne, które współorganizują wiele imprez sportowych i partycypują w kosztach wyjazdów dzieci i młodzieży na zawody.

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście Lubawskim zajęła VII miejsce wśród Szkół Podstawowych w Kategorii Miast. W gali uczestniczył Dyrektor Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim pan Zbigniew Domżalski, który odebrał wyróżnienie dla naszej szkoły. Przed nami były szkoły SP7 i SP 4 z Giżycka, SP2 z Iławy, SP3 z Bartoszyc, SP19 z Elbląga i SP1 z Ostródy.

Mirosława Nowakowska SP2
Zadowoleni uczniowie "Dwójki"

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages