Niedziela, 18 listopada 2018. Imieniny Klaudyny, Romana, Tomasza

Mikołajki w nowomiejskiej „trójce” tradycyjnie i na sportowo

2017-12-12 11:20:48 (ost. akt: 2017-12-12 11:27:02)
Mikołaj u najmłodszych uczniów nowomiejskiej "trójki"

Mikołaj u najmłodszych uczniów nowomiejskiej "trójki"

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

Nowomiejską Szkołę Podstawową nr 3 odwiedził Mikołaj, który największą radość wzbudził wśród najmłodszych uczniów placówki. Mikołajki zaznaczone były również akcentami sportowymi.

„Na 5 godzinie lekcyjnej odbył się apel, podczas którego zrobiliśmy tradycyjne już Mikołajkowe zdjęcie wszystkich uczniów naszej szkoły.
W dalszej części szkolnych mikołajek Samorząd Uczniowski i Młodzieżowa Rada Miasta wraz z Mikołajem rozdawali cukierki wszystkim uczniom szkoły wzbudzając wiele radości szczególnie wśród nauczycieli.
Na Sali gimnastycznej odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej, w którym najlepsza okazała się drużyna w składzie: Julia Długosz, Kacper Dworznikowski, Kuba Dworznikowski, Dawid Kozłowski, Wojtek Skronik, Kacper Otręba.

W środę 6 grudnia 2017r. w naszej szkole odbył się po raz pierwszy Mikołajkowy Turniej Szachowy. Organizatorem zawodów była Justyna Neumann oraz uczennica klasy III c Zofia Kremska, która jako doświadcza zawodniczka była sędzią szkolnego turnieju. Uczestnikami turnieju byli uczniowie klasy IV a, którzy w ramach zajęć szkolnych rozpoczęli od września 2017 roku naukę gry w szachy. Po wielu zaciętych i niejednokrotnie bardzo wyrównanych meczach I miejsce zdobył Zachariasz Borowski, II miejsce Natalia Marcjańska, III miejsce Franciszek Hincmann.

Sędzia główny — uczennica Zofia Kremska, dołożyła wszelkich starań, aby turniej odbył się na jak najwyższym poziomie oraz w sposób profesjonalny.
Uczestnikom towarzyszyły emocje jak na stadionie olimpijskim, a podczas gry każdy wykazał się maksymalnym skupieniem. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów”.

Magdalena Kortes, Justyna Neumann
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages