Sobota, 23 marca 2019. Imieniny Feliksa, Konrada, Zbysławy

Uczniowie szkoły muzycznej z koncertem w przedszkolu

2017-12-01 22:51:59 (ost. akt: 2017-12-01 22:56:20)

27 listopada 2017 roku uczniowie Szkoły Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim odwiedzili z koncertem pięcio- i sześciolatków z przedszkola Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Nowym Mieście Lubawskim.

Koncert miał charakter audycji muzycznej, w której mali słuchacze słuchali i poznawali różne instrumenty. Były też mini konkursy, rozpoznawanie melodii, nauka zachowania podczas koncertu. Dzieci chętnie angażowały się w wyznaczone zadania. Padały spontaniczne, często zabawne odpowiedzi. Koncert miał również za zadanie zachęcić przedszkolaków do podjęcia nauki w szkole muzycznej. Jaki będzie tego rezultat, okaże się w maju, podczas rekrutacji. W czasie koncertu wystąpili – Anastazja Nowicka z klasy wiolonczeli, Dawid Markuszewski z klasy trąbki, Dominika Kruszyńska z klasy akordeonu, Anna Samulewicz i Nikodem Golder z klasy fortepianu, Maja Ossowska z klasy skrzypiec, Beniamin Łątkowski z klasy ksylofonu, Zofia Robaczewska i Amelia Kasprzycka z klasy fletu oraz Patryk Domżalski z klasy saksofonu. Wszyscy wykonawcy dostali wielkie brawa od przedszkolnej publiczności i upominki za występ. Audycję poprowadziła pani Iwona Mrozińska. Pomysłodawcą koncertu była pani Jolanta Świątkowska.
ZSPiM
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją:
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydaniePolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages